Ho Ho..!

„Krok po kroczku, krok po kroczku najpiękniejsze w całym roczku… Idą Święta…!
Ale zanim pochłoną nas prezenty, ogarnie zapach choinki i rozmowy z rodziną i przyjaciółmi do białego rana…. proszę przyjmijcie w imieniu Klubu Sportowego Hades najserdeczniejsze świąteczne życzenia dla Was i Waszych rodzin …. wszelkiej pomyślności, szczęścia, zdrowia …..

Kończący się sezon Grand Prix był pod wieloma względami wyjątkowy (frekwencji na zawodach , liczby nowych map… itd) … rozpoczynając podsumowania chcielibyśmy podzielić się z Wami klasyfikacją generalną cyklu TUTAJ (jeżeli zauważylibyście jakiś błąd śmiało zgłaszajcie ten fakt wszakże jesteśmy tylko ludźmi… ) Wszystkim startującym w naszych zawodach serdecznie dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się tradycyjnie na pierwszych zawodach nowego sezonu tj. 26.01.2020 (szczegóły już w Nowym Roku) .

Jak szef tego całego bałaganu mogę obiecać, że zrobimy wszystko aby nadchodzący sezon był jeszcze lepszy, mamy kilka pomysłów jak Was zaskoczyć w roku 2020.

Tymczasem zapraszamy na PROLOG sezonu 2020, spotykamy się jak co roku nad jez. Rusałka w drugi dzień świąt tj 26.12 godz 10:00 aby w świątecznych nastrojach pozbyć się”bożonarodzeniowego okładu” 🙂 – Szczegóły w weekend pojawią się na naszej stronie 🙂 Jedno jest pewne po biegu kilka osób zapowiadało kąpiel w jeziorze zatem wszystkie MORSY obecność obowiązkowa 🙂

Ave
Prezes KS Hades
Błażej Meller

Dodaj komentarz