GP #09 – DZIEWICZA GÓRA

Hej przyjaciele przygód!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na finałowe zawody cyklu Grand Prix BnO, które odbędą się 10 grudnia 2023 roku na malowniczych terenach leśnych wokół Dziewiczej Góry. To będzie prawdziwe święto dla wszystkich miłośników orientacji sportowej!

Rozpoczęcie zawodów planowane jest o godzinie 10:00, więc przygotujcie się na ekscytujące chwile i dreszczyk emocji. Trasy biegnące przez lasy pełne wyzwań sprawią, że adrenalina krążyć będzie we krwi, a przyroda wokół nas zafunduje niezapomnianą scenerię. Niezapomniane widowisko już na wyciągnięcie ręki!

Po zakończeniu rywalizacji zapraszamy Was do wspólnego odpoczynku przy ognisku. Każdy z Was może zabrać swój prowiant, a my zadbamy o to, abyście mogli delektować się ciepłą herbatą. Pamiętajcie tylko o własnych kubkach – to nasz ekologiczny gest, który sprawi, że poczujecie się jak część wielkiej rodziny BnO.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych tras. Czekają na Was atrakcyjne upominki, które z pewnością sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Dołączcie do naszej społeczności pasjonatów, którzy nie boją się wyzwań i czerpią radość z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niech to będzie finałowy akcent fantastycznego sezonu Grand Prix BnO!

Do zobaczenia na Dziewiczej Górze!

Zespołowi Grand Prix BnO

Zapisy –> https://bit.ly/46Uxki0

Dodaj komentarz