GP06/2017 – WYNIKI

 

Grand Prix Etap 6 N 2017-09-03 18:10
Klub Sportowy Hades Poznań Biedrusko
Wyniki oficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

Zaawansowana (55/60) Status: 18:09
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 13 Paweł Golinowski 79 10BKPanc . 55:39
2 41 Franciszek Galla 89 HKS Azymut Mochy . 56:27
3 110 Michał Jędroszkowiak 78 . . 57:47
4 103 Marysia Gorczyca 97 WKS Grunwald . 57:49
5 138 Darek Konarczak   On-sight . 58:01
6 19 Krzysztof MOL 75 5 pułk artylerii . 58:57
7 45 Gracjan Cupryś 99 HKS Azymut Mochy . 59:53
8 18 Kamil PRZYWORSKI 91 5 pułk artylerii . 63:06
9 125 Sebastian Wojciech 83 Wilga Orient . 63:56
10 53 MARCIN GACZYŃSKI 83 JW 5700 MIĘDZYRZ . 63:58
11 10 Cezary Gałązkiewicz 96 . . 65:26
12 67 Paweł Zieliński 68 KS Hades Poznań . 66:10
13 44 Honorata Paterek 74 HKS Azymut Mochy . 66:23
14 106 Dominik Zalewski 81 zielonkacup.com . 67:39
15 80 Maciej Gramacki 79 Orientacja na Ra . 67:45
16 43 Mikołaj Paterek 03 HKS Azymut Mochy . 69:53
17 66 Tomasz Klasa 66 KS Hades Poznań . 70:01
18 65 Piotr ZAMIARA 81 KS Hades Poznań . 70:57
19 68 Jacek Gorczyca 71 KS Hades Poznań . 71:02
20 9 Paweł Wolniewicz 73 . . 73:19
21 56 Paweł Błażejewski 85 Kościan Team . 73:28
22 135 Jarosław Konczalski 78 . . 74:36
23 132 Artur Fliszkiewicz 81 MJDOP . 74:38
24 49 Marcin Banasiak 73 Indywidualnie Wr . 76:46
25 11 Jan Malewski 95 . . 78:01
26 35 Przemysław Gładysiak 77 Gładko biegamy . 83:05
27 24 Damian Żubrowski 89 CSWLąd Poznań . 85:15
28 70 Błażej Meller 84 KS Hades Poznań . 85:50
29 72 Paweł Mikulak 82 Los Pollos Herma . 87:33
30 71 Marcin Grabowski 88 Leśni Poznań . 87:49
31 108 Joanna Łakomiec 85 On-sight . 87:57
32 25 Adam Kulesza 83 CSWLąd Poznań . 91:59
33 82 Tomasz Mielczyński 78 Royal Rangers Po . 92:02
34 30 Piotr Żurek 86 Democo Running T . 93:08
35 42 Katarzyna Nowacka 00 HKS Azymut Mochy . 98:48
36 15 Robert Halamus 70 31 BLT . 99:08
37 99 Dominika Niezgódka 01 UKS Arkady Raszk . 100:39
38 47 Nadia Kędzierska 02 HKS Azymut Mochy . 101:33
39 46 Lidia Piwowar 02 HKS Azymut Mochy . 104:36
40 69 Magda Gorczyca 71 KS Hades Poznań . 107:15
41 14 Wojciech Jaworski 70 31 BLT . 110:13
42 74 Grzegorz Cieślak 73 MJDOP . 114:45
43 113 Marek Nogaj 81 KS Hades Poznań . 114:53
44 28 Antoni Szcześniak 94 czerwone lacetti . 122:52
45 112 Natalia Nogaj 79 KS Hades Poznań . 123:57
46 87 Wiesław Steinke 59 Skarmat Toruń . 126:44
47 131 Piotr Włoch 77 CSWLąd Poznań . 167:42
48 119 Mirosław Horbaczewski 59 KS Hades Poznań . 218:25
  78 Marek Muszyński 87 On-sight . nkl
  73 Sławomir Szczepański 76 MJDOP . nkl
  64 Agnieszka Bultrowicz 77 KS Hades Poznań . nkl
  48 Pawel Horanin 88 Horcio . nkl
  102 Janusz Gliszczyński 74 WKS Grunwald . nkl
  27 Monika Szcześniak 92 czerwone lacetti . nkl
  29 Piotr Pajszczyk 93 czerwone lacetti . nkl
Średnia (33/40) Status: 18:09
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 101 Alicja Hornik 63 WKS Grunwald . 54:33
2 114 Tomasz Kosicki 71 OK! Sport . 58:12
3 38 Patryk Pietrzak 81 HKS Azymut Mochy . 59:30
4 22 Szymon Schulmann 90 Biegaj z Mapą . 59:48
5 84 Marek Filipiak 73 Scania . 60:42
6 40 Barbara Nowak 70 HKS Azymut Mochy . 64:00
7 86 Adrianna Filipiak 03 Scania . 65:56
8 20 Magdalena Mazur 90 AR Poznań . 69:42
9 100 Michał Filipiak 76 Wielkopolski Klu . 71:19
10 116 Ania Witanowska 88 Horcio Team . 75:05
11 76 Joanna Banasiak 04 MKS MOS Wrocław . 76:43
12 98 Michał Szczęsny 05 UKS Arkady Raszk . 77:37
13 39 Ewa Murawska 72 HKS Azymut Mochy . 78:35
14 12 Grzegorz Stężycki 82 10BKPanc . 79:04
15 62 Maria Nowak 03 KS Hades Poznań . 80:43
16 17 Elżbieta GOLINOWSKA 80 5 pułk artylerii . 80:50
17 23 Maciej Siwiński 78 Bordowa Brać . 86:07
18 130 Barbara Galla 59 HKS Azymut Mochy . 86:26
19 51 Adam Kostecki 85 J&A . 93:32
20 7 Mariusz Szydło 72 . . 101:02
21 96 Aleksandra Pluta 03 UKS Arkady Raszk . 105:02
22 105 Monika Zalewska 81 zielonkacup.com . 106:26
23 97 Aleksandra Dobroś 04 UKS Arkady Raszk . 107:02
24 107 Wiktor Łakomiec 09 On-sight . 121:23
25 52 Justyna Ozga 87 J&A . 129:54
26 6 Miłosz Gierczyński 11 . . 144:48
27 55 Marta Szynkarek 06 Klub Marty . 146:30
28 85 Agnieszka Filipiak 75 Scania . 156:04
29 81 Michał Antkowiak 73 Pozn. Tow. Przec . 163:22
30 92 Aleksander Pawlikowski 00 Szybcy i Wściekl . 163:24
31 90 Joanna Pawlikowska 72 Szybcy i Wściekl . 163:27
32 91 Karol Pawlikowski 06 Szybcy i Wściekl . 163:51
33 4 Katarzyna Michalewska 81 . . 183:07
Łatwa (23/25) Status: 18:09
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 118 Piotr Malewski 95 ZHR . 25:50
2 95 Sandra Chmielarz 04 UKS Arkady Raszk . 31:45
3 60 Tymoteusz Bultrowicz 06 KS Hades Poznań . 33:05
4 93 Agnieszka Stefańska 05 UKS Arkady Raszk . 34:57
5 77 Marek Gieniusz 84 Naramowice Biega . 39:02
6 134 Adam Dudkowski 63 UKS Arkady Raszk . 39:40
7 61 Tomasz Zieliński 07 KS Hades Poznań . 40:59
8 3 Marta Kwinto 99 . . 44:25
9 94 Eryka Kasałka 05 UKS Arkady Raszk . 46:58
10 37 Rafał Murawski 07 HKS Azymut Mochy . 47:05
11 59 Zosia Nowak 08 KS Hades Poznań . 47:34
12 120 Piotr,Tomek Kryszak 79 On-sight . 50:16
13 2 Natalia Wolniewicz 04 . . 51:14
14 34 Marta, Piotr Gładysiak 79 Gładko biegamy . 64:30
15 133 Kacper Banach 08 KS Hades Poznań . 67:37
16 89 Jerzy Waldek 09 SP51 . 68:13
17 33 Gabriela Gładysiak 06 Gładko biegamy . 71:48
18 32 Urszula Gładysiak 09 Gładko biegamy . 71:58
19 50 Aleksandra Kostecka 89 J&A . 75:29
20 79 Jan Iga Agata To Gramaccy 08 Orientacja na Ra . 86:04
21 137 Juliusz Konczalski 06 . . 93:03
22 136 Jędrzej Konczalski 08 . . 93:35
  75 Anna Banasiak 06 MKS MOS Wrocław . nkl
Dziecięca (11/13) Status: 18:09
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 57 Franciszek Bultrowicz 11 KS Hades Poznań . 33:13
2 121 Magda, Łukasz Kryszak 81 On-sight . 38:13
3 127 Gabrysia ZAMIARA 10 KS Hades Poznań . 40:08
4 124 Kornel i Daniel Zielińscy 11 . . 41:39
5 36 Hanna Paterek 09 HKS Azymut Mochy . 44:46
6 1 Agata Wolniewicz 08 . . 60:52
7 88 Rodzina Waldków 11 SP51 . 64:24
8 111 Dorota i Juliusz Nogaj 09 KS Hades Poznań . 67:17
9 104 Gabriela Zalewska 13 zielonkacup.com . 97:30
  58 Jan Meller 09 KS Hades Poznań . nkl
  109 Tymon i Julia Łakomiec 13 On-sight . nkl
zaawansowana
średnia
łatwa
dziecięca