GP 07/2017 – WYNIKI

Gran Prix Poznania GP7 – Wyniki nieoficjalne

Gran Prix Poznania GP7 N 2017-10-01 18:02
Klub Sportowy Hades Poznań Kobylnica-Wierzonka
Wyniki nieoficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

&nbsp

zaawansowana (45/46) Status: 18:01
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 85 Marysia Gorczyca 97 WKS Grunwald Poz . 62:14
2 82 Sebastian Wojciech 83 Wilga Orient . 64:09
3 52 Paweł Zieliński 68 KS Hades Poznań . 65:55
4 24 Krzysztof Mol 75 5 pułk artylerii . 67:21
5 65 Paweł Jankowiak 89 Olędry Chyże BnO . 69:16
6 63 Czarek Wichniewicz 73 Mokre Nogi . 70:04
7 61 Sławomir Szczepański 76 MJDOP . 70:31
8 2 Cezary Gałązkiewicz 96 . . 71:56
9 50 Piotr Zamiara 81 KS Hades Poznań . 71:58
10 94 Artur Bednarek 83 Oriento Expresso . 72:08
11 43 Pawel Horanin 88 Horcio team . 74:33
12 103 Agnieszka Bultrowicz 77 KS Hades Poznań . 74:46
13 1 Anna Matyba 96 WKS Grunwald Poz . 75:56
14 79 Radosław Ludzkowski 82 sportowamurowana . 80:23
15 17 Robert Halamus 70 31 Baza Lotnictw . 82:40
16 59 Grzegorz Cieślak 73 MJDOP . 85:15
17 20 Krzysztof Terlecki 80 31 Baza Lotnictw . 86:20
18 4 Paweł Wolniewicz 73 . . 86:51
19 16 Piotr Łosiński 83 1 RWT SP Babki . 88:03
20 62 Jarosłw Konczalski 78 MKMB . 89:30
21 57 Marcin Grabowski 88 Leśni Poznań . 89:42
22 49 Błażej Meller 84 KS Hades Poznań . 89:55
23 48 Dariusz Konarczak 84 KS Hades Poznań . 90:45
24 44 Katarzyna Jędrowska 90 Husaria Race Tea . 91:32
25 18 Piotr Jakubik 71 31 Baza Lotnictw . 91:41
26 84 Władysław Faltyński 49 WKS Grunwald Poz . 95:16
27 90 Przemysław Biegański 88 ŻTR . 95:48
28 51 Justyna Zbroja-Nowak 80 KS Hades Poznań . 96:36
29 102 Marcin Woroch 88 KS Tecza STK Poz . 96:48
30 96 Wojciech Wiatr 70 . . 101:42
31 64 Marek Gieniusz 84 Naramowice Biega . 102:11
32 47 Magda Gorczyca 71 KS Hades Poznań . 102:18
33 28 Jarosław Wojciechowski 66 Autsaider . 102:58
34 3 Maciej Siwinski 78 Bordowa Brać . 104:48
35 42 Dawid Grześkowiak 88 Horcio team . 106:36
36 76 Wiesław Steinke 59 Skarmat Toruń . 109:52
37 77 Kuba Zwolinski 79 SNOW.DOG Adventu . 110:36
38 91 Michał Antkowiak 73 Pozn. Tow. Przec . 115:18
39 60 Paweł Łykowski 83 MJDOP . 120:32
40 87 Natalia Biegała 81 WKTJ . 130:01
41 27 Katarzyna Wojciechowska 67 Autsaider . 133:48
58 Paweł Mikulak 82 Los Pollos Herma . nkl
38 Przemysław Gładysiak 77 Gładko biegamy . nkl
19 Wojciech Jaworski 70 31 Baza Lotnictw . nkl
81 Zbigniew Bednarczyk 58 STR Poznań . nkl

średnia (26/26) Status: 18:01
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 32 Szymon Schulmann 90 Biegaj z Mapą . 52:03
2 29 Patryk Pietrzak 81 Azymut Mochy . 52:08
3 69 Janusz Gliszczyński 74 Potrzanowo . 53:38
4 70 Przemysław Szarlik 70 Poznań . 55:54
5 8 Dariusz Skrobała 79 . . 56:51
6 97 Arkadiusz Gbur 76 31 Baza Lotnictw . 58:07
7 88 Michał Filipiak 76 WKTJ . 60:44
8 33 Jakub Król 86 Bluebirds . 60:54
9 31 Iwona Schulmann 90 Biegaj z Mapą . 61:03
10 73 Marek Filipiak 73 Scania . 61:56
11 35 Jakub Bielewicz 95 Bordowa Brać . 64:17
12 75 Adrianna Filipiak 03 Scania . 65:46
13 101 Joannna Łakomiec 85 On-sight . 66:09
14 37 Paweł Ignaczak 81 dts . 68:56
15 89 Piotr Malewski 95 ZHR . 70:47
16 26 Elżbieta Golinowska 80 5 pułk artylerii . 70:49
17 34 Maria Wolff-Stefaniak 88 Bluebirds . 75:44
18 95 Piotr Szczodrzyński 74 Avantea.pl . 88:10
19 74 Agnieszka Filipiak 75 Scania . 91:20
20 5 Adam Kostecki 85 . . 93:22
21 46 Justyna Ozga 87 J&A . 103:54
22 68 Justyna Ścisłowska 87 Orla Perc . 105:03
23 93 Rafał Mikołajczak 76 1 RWT SP Babki . 127:28
24 7 Katarzyna Michalewska 81 . . 149:03
25 45 Aleksandra Kostecka 89 J&A . 182:44
21 Krzysztof Rajewicz 74 31 Baza Lotnictw . nkl

łatwa (11/11) Status: 18:01
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 11 Adam Michalewski 81 . . 33:36
2 56 Tomasz Zieliński 07 KS Hades Poznań . 34:53
3 86 Kacper Banach 08 WKS Grunwald Poz . 36:49
4 54 Jan Meller 09 KS Hades Poznań . 39:07
5 22 Dawid Terlecki 07 31 BLT kids . 41:37
6 12 Natalia Wolniewicz 04 . . 43:14
7 55 Zosia Nowak 08 KS Hades Poznań . 43:50
8 99 Wiktor Łakomiec 09 On-sight . 61:30
9 41 Marta, Piotr Gładysiak 79 Gładko biegamy . 73:20
10 40 Gabrysia Gładysiak 06 Gładko biegamy . 124:15
11 39 Urszula Gładysiak 09 Gładko biegamy . 125:16

rodzinna (9/9) Status: 18:01
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 98 Mateusz Gbur 09 Witkowo . 23:56
2 80 Eryk, Julia, Mat Wiktorowicz 07 Stado Pędzących . 27:14
3 15 Agata Wolniewicz 08 . . 29:35
4 30 Bruno i Wiktoria Pietrzak/Kubacka 10 Azymut Mochy . 30:50
5 36 Stanisław Plewa 12 Buka . 47:27
6 67 Helena Gruhn 13 Oriento Expresso . 61:01
7 23 Dorota Terlecka 10 31 BLT kids . 66:27
8 100 Julia i Tymon Łakomiec 13 On-sight . 68:36
9 14 Justyna/Tosia Kubalewska/Burda 07 . . 90:20