Grand Prix #02 – Pławno 3.10.2021

KM12 (8)

30  2067822 Gładysiak Urszula           09 Gładko biegamy Komorniki     3:00 
66          Szlachta Wiktoria           11 MKS Paulinum Jelenia Gór     6:00 
86   249932 Kurkowiak Jaśmina           11 WKS Grunwald Poznań          9:00 
64          Górski Kszesimir            12 MKS Paulinum Jelenia Gór    12:00 
85   249927 Kurkowiak Jagoda            09 WKS Grunwald Poznań         15:00 
67          Ładomirska Maja             11 MKS Paulinum Jelenia Gór    18:00 
47   412341 Łątkowska Gabrysia          10 KB MANIAC Poznań Poznań     21:00 
65          Muchaczow Julia             10 MKS Paulinum Jelenia Gór    24:00 

KM16 (7)

52  2127815 Szynkarek Marta             06 KS HADES Poznań              2:00 
79   505099 Kmiecińska Agata            06 UKS Arkady Raszk Raszków     5:00 
49  1394499 Rawluk Patryk               04 KOS BnO Szczecin STARGAR     8:00 
35          Murek Emilia                06 HKS Azymut Mochy Mochy      11:00 
78  2016195 Uciechowska Amelia          06 UKS Arkady Raszk Raszków    14:00 
29 80321124 Murawski Rafał              07 GKS Azymut Mochy Leszno     17:00 
 9  2067833 Wolniewicz Agata            08 .. Dąbrówka                 20:00 

Łatwa (5)

31  2067823 Gładysiak Gabriela          06 Gładko biegamy Komorniki     1:00 
12          Bartkowiak Tomasz           83 … Luboń                      4:00 
33  2067805 Gładysiak Piotr             11 Gładko biegamy Komorniki     7:00 
63          Szynkarek Kasia             71 MaSzynki Poznań             10:00 
32  2067819 Gładysiak Marta             79 Gładko biegamy Komorniki    13:00 

Średnia (28)

23  8062026 Galla Barbara               59 Azymut Mochy. Mochy          0:00 
82  8012841 Pietrowska Dobrochna        02 UKS Dąb Leszno Leszno        2:00 
68  2146549 Szarlik Przemysław          70 MKS Paulinum Jelenia Gór     4:00 
18  8636515 MOL Krzysztof               75 5 pułk artylerii Zielona     6:00 
73  2067807 Wojciechowski Jarosław      66 SDM Poznań                   8:00 
37          Szmyt Aleksandra            06 HKS Azymut Mochy Mochy      10:00 
26          Gwara Basia                 89 Basia i Basiory Wągrowie    12:00 
40  8666008 Pietrzak Patryk             81 HKS Azymut Mochy Mochy      14:00 
 8  2067827 Owczarek Monika             83 . Poznań                    16:00 
88   249926 Faltyński Władysław         49 WKS Grunwald Poznań         18:00 
17  8636518 STROIŃSKI Cezary            74 5 pułk artylerii Babimos    20:00 
27  2067806 Gwara Czesław               55 Basiory bez Basi Wągrowi    22:00 
10  2067831 Wolniewicz Natalia          04 .. Dąbrówka                 24:00 
94          Trafas Joanna               72 Wlkp Kicin                  26:00 
14  2067824 Pietrzyński Krzysztof       79 ….. Bolechowko              28:00 
81  1000027 Pietrowski Jarosław         65 UKS Dąb Leszno Leszno       30:00 
38          Jagielski Łukasz            83 HKS Azymut Mochy Mochy      32:00 
95  2067812 Kasprzyk Radosław           96 Zagubiony wilk Dąbrowa      34:00 
 4          Maslak Andrii               78 . Poznań                    36:00 
87   553475 Kurkowiak Patrycja          81 WKS Grunwald Poznań         38:00 
103  253459 Gałązkiewicz Czezary        96 . Poznań                    40:00
39 8516404  Nowak Barbara               70 HKS Azymut Mochy Mochy      42:00
 5 2067808  Pluta Marcin                95 . Poznań                    44:00
22 8229141  Iľko Ivan                   96 Azymut Mochy Trebisov       46:00
19 2067813  Michalak Waldek             73 AK Poznan Poznan            48:00
28          Burak Maciej                78 Brak Czerwonak              50:00
20 2067810  Burman Beata                76 Aktywni Razem Murowana G    52:00
92 2067817 Michalek Agnieszka           85 WKTJ Poznań                 54:00

Zaawansowana

21  2067830 Burman Michał               76 Aktywni Razem Murowana G     1:00 
25  8032155 Galla Kasia                 95 Azymut Mochy… Mochy          3:00 
 1  2067829 Barszcz Jakub               82 ….. Bolechowko               5:00 
72  2111025 Gruhn Krzysztof             83 Oriento Expresso Zakrzew     7:00 
51  8648779 Alabrudzińska Agnieszka     85 KOS BnO Szczecin STARGAR     9:00 
42  8666002 Gorzelniak Karol            83 HKS Azymut Mochy Mochy      11:00 
71  2111026 Bednarek Artur              83 Oriento Expresso Pobiedz    13:00 
44          Galla Jacek                 93 HKS Azymut Mochy Mochy      15:00 
16          Rajewicz Krzysztof          74 31BLT Puszczykowo           17:00 
45  8636511 Durzynska Katarzyna         92 HKS Azymut Mochy Mochy      19:00 
57          Muszyński Marek             00 AR Poznań                   21:00 
43          Błotnicka Agata             93 HKS Azymut Mochy Mochy      23:00 
75          Ludzkowski Radosław         82 Sportowa Murowan Murowan    25:00 
76  7200387 Jaworski Wojciech           70 STR Kleszczewo              27:00 
56  8229198 Meller Błażej               84 KS HADES Poznań             29:00 
62  8000828 Hoffmann Mateusz            91 LKO Leszno Poznań           31:00 
70          Halamus Robert              70 Na skrzydłach Poznań        33:00 
90   249945 Kurkowiak Grzegorz          80 WKS Grunwald Poznań         35:00 
48  8328477 Łątkowski Krzysztof         79 KB MANIAC Poznań Poznań     37:00 
89  8645197 Gorczyca Maria              97 WKS Grunwald Poznań         39:00 
34  2067821 Gładysiak Przemysław        77 Gładko biegamy Komorniki    41:00 
83  8121986 Kaczmarek Anna              86 UKS Dąb Leszno Leszno       43:00 
24  8229129 Galla Franciszek            89 Azymut Mochy.. Środa Wie    45:00 
91   553476 Druciarek Mikołaj           97 WKS Grunwald Poznań         47:00 
46  8004603 Włodarczyk Łukasz           80 HQ MNC NE Złocieniec        49:00 
55  8229205 Wyrzykowski Patryk          85 KS HADES Poznań             51:00 
41          Szmyt Łukasz                76 HKS Azymut Mochy Mochy      53:00 
11  2067835 Wolniewicz Paweł            73 .. Dąbrówka                 55:00 

Rodzinna (11)

61          Garczarek Daniela           89 Leśne Gzubki Poznań          0:00 
60          Filip Joanna                79 Leśne Gzubki Poznań          0:00 
69          Halamus Robert              70 Na skrzydłach Poznań         0:00 
80  2037825 Król Hanna                  11 UKS Arkady Raszk Raszków     0:00 
74          Pacha Monika                79 Skrzydła Swarzędz            0:00 
59          Wojtczak Fryderyk           20 Leśne Gzubki Poznań          0:00 
 3          Kravets Olha                78 . Poznań                     0:00 
 2          Pers Justyna                81 ,, Biedrusko                 0:00 
 7          Metelska Basia              79 . Poznań                     0:00 
58          Spychała Wojciech           12 LEGOLANDLASY Poznań          0:00 
50          Rawluk Alan                 08 KOS BnO Szczecin STARGAR     0:00