Grand Prix #04 – Dziewicza Góra 21.11.2021

Grand Prix Hadesu E4 – Lista startowa wg kategorii
Grand Prix Hadesu E4sob. 20.11.2021 08:40
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

Zaawansowana (34)7,9 km20 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
228636511Katarzyna Durzynska925 Pułk Artylerii Sulechów0:00
65Piotr Jakubik71JQ Poznań2:00
678000831Adrianna Filipiak03KS Hades Poznań Poznań4:00
788303003Mateusz Hoffmann91LKO Leszno Poznań6:00
91Kuba Zwolinski79snowdog trail te Poznań8:00
408666007Łukasz Szmyt75HKS Azymut Mochy Mochy10:00
211111111Krzysztof RAJEWICZ7431blt Puszczykowo12:00
798007222Zbigniew Hornik56LKO Leszno. Koziegłowy14:00
110Marcin Grabowski88Wspinacze Poznań16:00
418062032Tomasz Kaźmierczak75HKS Azymut Mochy Mochy18:00
89Michał Zieliński88Poznańskie Łazik Poznań20:00
628004603Łukasz Włodarczyk80HQ MNC NE Szczecin22:00
107Michał Filipiak76WKTJ Poznań24:00
63Monika Sienkiewicz81Jabłko 5 smaków Szczytno26:00
968001098Krzysztof Pacyna73UKS Energetyk Dy Kopanica28:00
348640247Paweł Jankowiak89Chyże BnO Paproć30:00
100111222Mikołaj Druciarek97WKS Grunwald Poznań32:00
1Hlib Kovalenko95. Poznań34:00
92Piotr Dopierała78Team 360 Dopiewo36:00
272118197Łukasz Grabowski91AR Poznań Poznań38:00
998645197Maria Gorczyca97WKS Grunwald Poznań40:00
9Paweł Wolniewicz73…. Dąbrówka42:00
36Przemysław Gładysiak77Gładko biegamy Komorniki44:00
111Jakub Barszcz82Żurek Zalasewo46:00
258061082Kostiantyn Kirakosov82Ambit Leszno48:00
862111025Krzysztof Gruhn83Oriento Expresso Zakrzewo50:00
428666002Karol Gorzelniak83HKS Azymut Mochy Mochy52:00
668000830Marek Filipiak73KS Hades Poznań Poznań54:00
5Cezary Gałązkiewicz96. Poznań56:00
738229201Sebastian Wojciech83KS Hades Poznań Poznań58:00
872111026Artur Bednarek83Oriento Expresso Pobiedziska60:00
688000832Mateusz Filipiak98KS Hades Poznań Poznań62:00
98249945Grzegorz Kurkowiak80WKS Grunwald Poznań64:00
702067847Konrad Rochowski84KS Hades Poznań Poznań66:00
Średnia (41)5,5 km15 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
102249926Władysław Faltyński49WKS Grunwald Poznań20:00
3Marta Ostrowska92. Poznań21:00
18Malgorzata Wichlacz73,,,,, KAMIONKI22:00
16Mateusz Kiciński94,,, Swarzędz23:00
85Vitalii Roienko88ORIENTIR Sumy Uk Sumy24:00
468636515Krzysztof Mol76HKS Azymut Mochy Mochy25:00
7Trafas Joanna72.. Kicin26:00
23Aleksandra Mizera96ABC Swarzędz27:00
76Agnieszka Piechuła77Leśny Huragan Poznań28:00
108Agnieszka Michałek85WKTJ Poznań29:00
14Przemysław Domagała74,, Santocko30:00
29Basia Gwara89Basia i Basiory Wągrowiec31:00
907203782Monika Pacha79Skrzydła Swarzędz32:00
812146549Przemysław Szarlik70MKS Paulinum JEL Dopiewiec33:00
83222222Robert Halamus70Na skrzydłach Poznań34:00
71Paweł Szynkarek71KS Hades Poznań Poznań35:00
1011394892Alicja Hornik63WKS Grunwald Poznań36:00
841412342Tomasz Kosicki71Ok! Sport Promienko37:00
30Czesław Gwara55Basiory bez Basi Wągrowiec38:00
6Agata Szambelan87. Poznań39:00
28Wojtek Frasz88Basia i Basiory Wągrowiec40:00
32Paweł Cichoń84Bolsius Polska Poznań41:00
10Natalia Wolniewicz04…. Dąbrówka42:00
692067837Patryk Frackowiak92KS Hades Poznań Poznań43:00
33Hanna Klimkowska92BUKOS BELĘCIN POZNAŃ44:00
448032144Nina Kapska05HKS Azymut Mochy Mochy45:00
64Aga i Tomek Rutkowscy93Jabłko 5 smaków Szczytno46:00
809201438Grzegorz Cieślak73MJDOP Kamionki47:00
458070581Patryk Pietrzak81HKS Azymut Mochy Mochy48:00
82Agata Dutkiewicz94MOCAA+ Swarzędz49:00
77Patryk Piechuła02Leśny Huragan Poznań50:00
12Monika Owczarek83….. Dąbrowa51:00
93Emilia Gliszczynska01TRV Poznań52:00
94887086Janusz Gliszczyński74TRV. Potrzanowo52:00
2Aleksandra Czwojdrak94. Poznań53:00
20Tomasz Warchulski7612 bbsp Mirosławiec54:00
24Michalak Waldek73AK Poznan Poznan55:00
438229137Barbara Galla59HKS Azymut Mochy Mochy56:00
748229203Tomasz Klasa66KS Hades Poznań Poznań57:00
959202008Natalia Olszewska77UKS Pamiątkowo Pamiątkowo58:00
109Michał Błaszczak88Wspinacze Poznań59:00
Łatwa (11)3,4 km11 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
47Magdalena Pilarska88STR Poznań27:00
4Dawid Chorzępa84. Poznań30:00
17Edyta Kepinska64,,,, Murowana Goślina33:00
38Gabriela Gładysiak06Gładko biegamy Komorniki36:00
35Piotr Wójcik77CSWLąd Poznań Poznan39:00
26Viktoria Varchenko89Ambit Leszno42:00
88Agnieszka Kociołek90OSP Lipno Lipno45:00
37Marta, Piotr Gładysiak79Gładko biegamy Komorniki48:00
104553475Patrycja Kurkowiak81WKS Grunwald Poznań51:00
13Antonina Dopierała11, Dopiewo54:00
103249925Mateusz Grabianowski05WKS Grunwald Poznań57:00
Rodzinna (5)3,0 km8 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
75Wojciech, Krzysz Spychała12LEGOLANDLASY Poznań0:00
112Jacek Kapsa14. Poznań0:00
31Tomek Pękal11Błysk Poznań Poznań0:00
8Kornel I Daniel Zielińscy11… Luboń0:00
15Piotr Domagała12,, Santocko0:00
KM16 (6)5,5 km15 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakatwakat1:00
498636185Maria Hajduk06HKS Azymut Mochy Mochy4:00
488516904Aleksandra Szmyt06HKS Azymut Mochy Mochy7:00
722127815Marta Szynkarek06KS Hades Poznań Poznań10:00
508636184Emilia Murek06HKS Azymut Mochy Mochy13:00
19Milosz Gierczynski11,,,,, KAMIONKI16:00
KM14 (8)3,4 km11 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
538229135Julia Skorupka08HKS Azymut Mochy Mochy0:00
568062022Weronika Klecha07HKS Azymut Mochy Mochy3:00
518636186Tobiasz Wyrwa07HKS Azymut Mochy Mochy6:00
548229129Katarzyna Teichert07HKS Azymut Mochy Mochy9:00
11Agata Wolniewicz08…. Dąbrówka12:00
528062031Magdalena Kaźmierczak09HKS Azymut Mochy Mochy15:00
978220948Wiktoria Włodarczyk08UKS TRAPER Złoci Złocieniec18:00
558062029Milena Miś09HKS Azymut Mochy Mochy21:00
KM12 (8)3,0 km8 PK
NrStrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
588062030Fabian Młynkowiak10HKS Azymut Mochy Mochy25:00
60vac Vacat. Poznań28:00
578666008Julian Franc10HKS Azymut Mochy Mochy31:00
39Urszula Gładysiak09Gładko biegamy Komorniki34:00
598229171Fabian Wyrwa10HKS Azymut Mochy Mochy37:00
106249932Jaśmina Kurkowiak11WKS Grunwald Poznań40:00
618062021Bruno Pietrzak10HKS Azymut Mochy Mochy43:00
105249927Jagoda Kurkowiak09WKS Grunwald Poznań46:00