GP Hadesu E3 – Lista startowa wg kategorii

GP Hadesu E3niedziela 27.09.2020 10:00
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

Zaawansowana (46)8,8 km 0 m19 PK
NrStrNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
24HALAMUS ROBERT7031 BLT POZNAŃ0:00
799201439FLISZKIEWICZ ARTUR81MJDOP POZNAŃ1:00
831412342KOSICKI TOMASZ71OK! SPORT BISKUPICE2:00
54SEWERYN GRZEGORZ85HKS AZYMUT MOCHY LESZNO3:00
49GORZELNIAK KAROL83HKS AZYMUT MOCHY MOCHY4:00
18WOLNIEWICZ PAWEŁ73.. DĄBRÓWKA5:00
747203783GBUR ARKADIUSZ76KULTYWATOR MAŁAC WITKOWO6:00
92KAŹMIERCZAK TOMASZ76T-MAKS LESZNO7:00
32WOJCIECHOWSKA KATARZYNA67AUTSAIDER. CZERWONAK8:00
wakatwakat9:00
709202014BURCHARDT SŁAWOMIR66KS HADES POZNAŃ POZNAŃ10:00
5BĄCZYK TOMASZ66POZNAŃ11:00
56DOLATOWSKI MAREK87I TAK SIĘ ZGUBIĘ ŚWIEBODZIN12:00
93887086GLISZCZYŃSKI JANUSZ74TRV POTRZANOWO13:00
10OLEJNICZAK PIOTR80;;;; LESZNO14:00
487200182GALLA JACEK93HKS AZYMUT MOCHY MOCHY15:00
42KAWA JAKUB76DINOBOBRY POZNAŃ16:00
30MUSZYŃSKI MAREK87AK POZNAN POZNAN17:00
43JANKOWSKA-BUREK AGATA88DINOBOBRY POZNAŃ18:00
1088645197GORCZYCA MARIA97WKS GRUNWALD POZ KOBYLNICA19:00
99895239CHMURA JAROSŁAW75UKS ARKADY RASZK RASZKÓW20:00
wakatwakat21:00
688000830FILIPIAK MAREK73KS HADES POZNAŃ POZNAŃ22:00
85MATELSKA MAGDALENA78PETRONELA POZNAN23:00
82STANIEWSKA AGNIESZKA86NASZ SPORTOWY FY POZNAŃ24:00
608328477ŁĄTKOWSKI KRZYSZTOF79KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ25:00
14GAŁĄZKIEWICZ CEZARY96. POZNAŃ26:00
3GÓRNIAK JERZY65GRUSZCZYN27:00
12DEGÓRSKI PAWEŁ77. POZNAŃ28:00
91MASLAK ANDRII78SZTURMAN ZAPOROŻE29:00
809201438CIEŚLAK GRZEGORZ73MJDOP. KAMIONKI30:00
61249967MAŁECKI BARTŁOMIEJ79KOS MODRZEW SKWI GORZÓW WLKP.31:00
721966423KLASA TOMASZ66KS HADES POZNAŃ. LUBOŃ32:00
62GRABOWSKI MARCIN88KOTY POZNAŃ POZNAŃ33:00
78MIKULAK PAWEŁ82LOS POLLOS HERMA POZNAŃ34:00
25RAJEWICZ KRZYSZTOF7431 BLT. PUSZCZYKOWO35:00
20WLAŹ DARIUSZ63…. PACZKOWO36:00
557200181BŁOTNICKA AGATA93BAMBOOCO POZNAŃ37:00
50MURAWSKI PIOTR73HKS AZYMUT MOCHY LESZNO38:00
33STANIEWSKI ADAM75BAMBOOCO POZNAŃ39:00
59NIEDZIELSKI PAWEŁ85JW 2748 PUSZCZYKOWO40:00
15SPYCHAŁA KRZYSZTOF75. POZNAŃ41:00
842111025GRUHN KRZYSZTOF83ORIENTO EXPRESSO ZAKRZEWO42:00
73WOJCIECH SEBASTIAN83KS HADES POZNAŃ. ROKIETNICA43:00
4GÓRNIAK ELŻBIETA66GRUSZCZYN44:00
698000832FILIPIAK MATEUSZ98KS HADES POZNAŃ POZNAŃ45:00
Średnia (35)5,7 km 0 m15 PK
NrStrNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
12146549SZARLIK PRZEMYSŁAW70DOPIEWIEC0:00
26PACHA MONIKA7931 BLT.. SWARZĘDZ2:00
81DOMAGAŁA MACIEJ80NARAMKI POZNAŃSK POZNAŃ4:00
13PIOTROWSKI ROBERT76. POZNAŃ6:00
52MURAWSKA MARTA98HKS AZYMUT MOCHY LESZNO8:00
668000831FILIPIAK ADRIANNA03KS HADES POZNAŃ POZNAŃ10:00
107249926FALTYŃSKI WŁADYSŁAW49WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ12:00
75PIECHUŁA PATRYK02LEŚNY HURAGAN PO14:00
71JĘDROWSKA KATARZYNA90KS HADES POZNAŃ. KIEKRZ16:00
22DOMAGAŁA PRZEMYSŁAW74….. GORZÓW WLKP18:00
29MICHALAK WALDEMAR73AK POZNAN POZNAN20:00
34GWARA CZESŁAW55BASIORY BEZ BASI WĄGROWIEC22:00
88MAKOWSKA KAROLINA75S&W WRZEŚNIA24:00
89PACHA JÓZEF73S&W WRZEŚNIA24:00
106249945KURKOWIAK GRZEGORZ80WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ26:00
wakatwakat28:00
678430043FILIPIAK AGNIESZKA75KS HADES POZNAŃ POZNAŃ30:00
76KOZŁOWSKA DOROTA84LOS POLLOS HERMA BUGAJ32:00
77KOZŁOWSKI TOMASZ80LOS POLLOS HERMA BUGAJ32:00
31WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW66AUTSAIDER POZNAŃ34:00
53MURAWSKA EWA72HKS AZYMUT MOCHY LESZNO36:00
40BĄCZKOWSKI MACIEJ88CSWLĄD POZNAŃ POZNAŃ38:00
988040123DOBROŚ ALEKSANDRA04UKS ARKADY RASZK RASZKÓW40:00
419202022GRZYWACZ MAŁGORZATA70CSWLĄD POZNAŃ POZNAŃ42:00
11MAKOWSKI BARTOSZ95. POZNAŃ44:00
44IGNACZAK PAWEŁ81DTS POZNAŃ46:00
9PIETRZYŃSKI KRZYSZTOF79;;; BOLECHÓWKO48:00
399202010BOGUSZ ADAM85CSWLĄD POZNAŃ POZNAŃ50:00
wakatwakat52:00
64MELLER BŁAŻEJ84KS HADES POZNAŃ POZNAŃ54:00
2TERLECKA MARTA79SZCZYTNIKI56:00
36KRAUSE BARTŁOMIEJ81BIEGAJ Z MAPĄ POZNAŃ58:00
1008001098PACYNA KRZYSZTOF73UKS ENERGETYK DY KOPANICA60:00
582067844KAŹMIERCZAK JAN96INDYWIDUALNIE. CHYBY62:00
65501149KONARCZAK DARIUSZ84KS HADES POZNAŃ POZNAŃ64:00
Łatwa (13)3,5 km 0 m10 PK
NrStrNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
46MICHALCZAK ALEKSANDRA81HKS AZYMUT MOCHY MOCHY1:00
952016206WAŚKO DONATA84UKS ARKADY RASZK RASZKÓW3:00
101249942TRACZYK MONIKA04WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ5:00
wakatwakat7:00
962016199DOBROŚ ANNA82UKS ARKADY RASZK RASZKÓW9:00
86POLANOWSKA ANNA93PIERWSZE ZAWODY POZNAŃ11:00
103249927KURKOWIAK JAGODA09WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ13:00
27ZAWADZKA DANUTA75ADVENTUREZET POBIEDZISKA15:00
wakatwakat17:00
90KAMROWSKI DAWID89SOLO POZNAŃ19:00
102553475KURKOWIAK PATRYCJA81WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ21:00
6KEPINSKA EDYTA64MUROWANA GOSLINA23:00
28ZAWADZKI KLAUDIUSZ75ADVENTUREZET POBIEDZISKA25:00
KM164,8 km 0 m12 PK
NrStrNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakatwakat3:00
17WOLNIEWICZ NATALIA04.. DĄBRÓWKA7:00
KM123,1 km 0 m8 PK
NrStrNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakatwakat1:00
51SEWERYN WERONIKA10HKS AZYMUT MOCHY LESZNO5:00
632067846MELLER JAN09KS HADES POZNAŃ POZNAŃ9:00
109412020BANACH KACPER08WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ13:00
942016204KICZKA JULIA09UKS ARKADY RASZK RASZKÓW17:00
16WOLNIEWICZ AGATA08.. DĄBRÓWKA21:00
Rodzinna (16)3,0 km 0 m7 PK
NrStrNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
57KĘSY SONIA90INDYWIDUALNIE POZNAŃ0:00
87MILLER MICHAŁ16RUN SQUIRREL POZNAŃ0:00
45HAŁAS SZYMON85HAŁASIKI POZNAŃ0:00
47MICHALCZAK PIOTR11HKS AZYMUT MOCHY MOCHY0:00
105249932KURKOWIAK JAŚMINA11WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ0:00
110501144BANACH ZUZANNA ZOFIA13WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ0:00
972016201JANICKA DOMINIKA09UKS ARKADY RASZK RASZKÓW0:00
104249947DĘBSKA ALICJA12WKS GRUNWALD POZ POZNAŃ0:00
19SZAMBELAN AGATA87… JELONEK0:00
21DOMAGAŁA PIOTR12….. GORZÓW WLKP0:00
7SKONIECZNA NOWAK KATARZYNA82; SWARZĘDZ0:00
8OLEJNICZAK ADAM10;; LESZNO0:00
37PĘKAL TOMEK11BŁYSK POZNAŃ0:00
38PIETRZYŃSKA JULIA07CHODZIĆ CZY BIEG BOLECHÓWKO0:00
23KOPROWSCY ATP G862PDH ŻUBRY POZNAŃ0:00
35STOLINSKI DOMINIK76BAWOLE OCZY POZNAŃ0:00

Wybierz kategorię

zaawansowana
średnia
łatwa
KM16
KM12
rodzinna