Grand Prix Hadesu 2019 E9 – Wyniki nieoficjalne
Międzyczasy dostępne – TUTAJ

Grand Prix Hadesu 2019 E9 – Wyniki oficjalne
Grand Prix Hadesu 2019 E9Cz 2019-12-12 10:55
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

Zaawansowana (44/44)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
171Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy Mochy54:55
249Jankowiak Paweł89Chyże BnO Paproć57:11
3147Wojciech Sebastian831983 Rokietnica58:24
431Golinowski Paweł7910BKPanc. Święto Zielona Góra61:00
593Hornik Zbigniew56LKO Kozieglowy64:06
6136Druciarek Mikołaj97WKS Grunwald Poz Skoki64:18
7135Gorczyca Maria97WKS Grunwald Poz Kobylnica64:25
837Kirakosov Kostiantyn82Ambit Racing Tea Leszno64:55
994Dopierała Piotr78martombike.pl TE Dopiewo65:44
1036Ostapenko Serhij80Ambit Racing Tea Leszno66:47
1132Halamus Robert4031. BLT Poznań67:37
1238Hoffmann Mateusz91AR Poznań Lipno71:35
1334DURZYŃSKA Katarzyna925 pułk artylerii Sulechów75:03
14129Gramacki Maciej79WinterCamp.org.p Rakownia76:14
15140Seidel Nikodem01HKS Azymut Mochy Mochy77:28
16123Żak Tomasz73UKS Energetyk Dy Kopanica77:33
1718Wolniewicz Paweł73.. Dąbrówka77:53
1835MOL Krzysztof755 pułk artylerii Sulechów78:26
198Matysiak Tomasz92. Poznań79:57
20125Kovalenko Hlib95Vasina-team Cherson80:47
2186Filipiak Mateusz98KS Hades Poznań Poznań82:55
2272Gorzelniak Karol82HKS Azymut Mochy Mochy82:56
2327Stężycki Grzegorz8210BKPanc. Święto Świętoszów83:53
243Skrobała Dariusz79,, Bolechowo85:23
2582Bultrowicz Agnieszka77KS Hades Poznań Poznań87:09
2630Bańska-Bodziona Aneta7910BKPanc. Święto Boleslawiec88:32
2746Król Jakub86Bluebirds Poznań89:01
2870Szmy Łukasz76HKS Azymut Mochy Mochy90:28
2933Jaworski Wojciech7031. BLT Poznań91:04
3074Horanin Pawel88Horcio Team Poznań93:16
31121Król Adam80UKS Arkady Raszk Raszków93:49
32139Biegański Przemysław88UKS Arkady Raszk Raszków95:14
3369Kaźmierczak Tomasz00HKS Azymut Mochy Mochy96:38
34102Zwolinski Kuba79Snowdog Adventur Poznan98:36
3596Cieślak Grzegorz73MJDOP Kamionki105:48
36151Kaźmierczak Jan96Chyby112:42
37100Zieliński Michał88Poznańskie Łazik Poznań116:22
3828Korczyc Anna9210BKPanc. Święto Bielanka116:46
3911Antkowiak Michał73. Poznań117:16
4039Wojciechowski Jarosław66Autsaider Czerwonak126:20
4140Wojciechowska Katarzyna67Autsaider Czerwonak133:06
4241Wojciechowska Martyna92Autsaider. Poznań158:47
&nbsp
87Burchardt Sławomir66KS Hades Poznań Poznańnkl
89Gbur Arkadiusz76Kultywator Małac Witkowonkl
Średnia (51/51)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
176Jusik Wojciech78Kontrabanda Grun Gruszczyn46:02
2144Gorczyca Jacek71KS Hades Poznań Poznań54:06
385Filipiak Marek73KS Hades Poznań Poznań56:21
4159Majewski Rafał89Olimpia Jeżyce Poznań57:58
588Szarlik Przemysław70KS Tęcza Dopiewiec59:32
6122Pacyna Krzysztof73UKS Energetyk Dy Kopanica60:31
781Klasa Tomasz66KS Hades Poznań Poznań61:17
864Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy Mochy63:03
975Dolatowski Marek87i tak się zgubię Świebodzin65:06
10160Michalak Waldemar74. Poznań66:18
1142Staniewski Adam75bambooco Poznań69:44
12107Gliszczyński Janusz74TRV Terenowe REN Potrzanowo70:02
1314Faltyński Władysław49. Poznań71:53
141Wąsikiewicz Wojciech67, Tarnowo Podgórne72:09
1566Paterek Tomasz00HKS Azymut Mochy Mochy72:51
1650Soboń Leszek68CSWLąd Poznań73:06
1780Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades Poznań Poznań75:24
1884Filipiak Agnieszka75KS Hades Poznań Poznań77:44
195Pietrzński Krzysztof79,,, Bolechówko77:58
2097Bielewicz Jakub95bawole oczy Poznan78:16
21138Owczarz Joanna83Tour De Sklep Sk Skoki80:23
2298Kosicki Tomasz71Ok! Sport Jankowo81:39
2351Żurek Piotr86DEMOCO RUNING TE Swarzedz83:25
2491Piechuła Patryk02Leśny huragan Poznań83:55
2520PACHA Józef73x Swarzędz84:21
2667Murawska Ewa72HKS Azymut Mochy Mochy88:40
2752Ignaczak Paweł81DTS Poznań93:27
2868Murawska Piotr73HKS Azymut Mochy Mochy93:43
29142Jenek Sławomir70Jenek' family Rokietnica94:55
30143Mazik Wojciech91KW Kraków Poznań96:38
31153Skrzypek Hubert01. Poznań98:18
32145Pilarska Magdalena82WKTJ Poznań Poznań98:26
3347Siwiński Maciej78Bordowa Brać Poznań100:59
34101Kasprzyk Radosław96Samotny Wilk Dąbrowa104:42
35119Przygoda Klaudia03UKS Arkady Raszk Raszków109:30
36104Kaczmarek Beata71STR -POZNAŃ Poznań110:00
37148Bednarczyk Zbigniew58Klub Seniorów Klub 90007110:05
3812Kociuba Katarzyna84. Poznań115:45
396Gierczyński Miłosz11,,,, Kamionki116:24
4010Piotrowski Robert76. Poznań118:16
4119Świerczyński Piotr80x Swarzędz125:32
4290Knopkiewicz Maciej93Legendy kostrzyń Kostrzyn125:33
439Meller Daria85. Poznań125:36
44157Sobkowiak Ewa01Basiory bez Basi Puszczykowo132:16
4543Gwara Stanisław85Basiory bez Basi Poznań132:17
46158Sobkowiak Jan03Basiory bez Basi Puszczykowo132:18
4744Gwara Czesław55Basiory bez Basi Wągrowiec132:19
&nbsp
65Galla Barbara59HKS Azymut Mochy Mochynkl
128Zawadzki Dawid03Wiewiór Team Pobiedziskankl
141Pietraszewska Anna03Wiewióry Team Pobiedziskankl
45Stoliński Dominik76bawole oczy Poznannkl
Łatwa (15/15)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
123Wojciechowski Kamil84xxxx Bronowice32:56
2163Staniewski Marcin73. Poznań33:31
3155Sędkowski Andrzej84Sękocin Nowy Sękocin Nowy34:52
3156Budźko Lucyna84. Poznań34:52
560Franc Julian10HKS Azymut Mochy Mochy35:17
6131Grabianowska Adrianna07WKS Grunwald Poz Poznań40:15
761Niedzielski Mikołaj10HKS Azymut Mochy Mochy44:48
8132Grabianowska Agnieszka76WKS Grunwald Poz Poznań47:17
9130Kurkowiak Patrycja81WKS Grunwald Poz Poznań53:35
1025Trafas Tomasz71…. Kicin56:38
1126Radomska-Trafas Joanna72…. Kicin56:39
12137Michalek Agnieszka85WKTJ Poznań62:42
13126Zawadzka Danuta75Wiewiór Team Pobiedziska108:56
14127Zawadzki Klaudiusz75Wiewiór Team Pobiedziska108:58
&nbsp
152Unolt i tata Hania16Kowale bezskrzyd Poznańnkl
Rodzinna (15/15)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1134Waldek Paweł72WKS Grunwald Poz Poznań38:32
2165Jenek Iga04Jenek' family Rokietnica39:03
363Gorzelniak Zofia10HKS Azymut Mochy Mochy43:31
4162Gorzelniak Maja09HKS Azymut Mochy Mochy44:05
595Geniusz-Mikusinski Dariusz73mikusie.pl Poznań48:09
662Paterek Hanna09HKS Azymut Mochy Mochy50:42
77Spychała Wojtek, Krzysiek12. Poznań53:27
8161Bohne Amelia09HKS Azymut Mochy Mochy55:45
9150Domagała Leon12Naramki Poznań59:32
10103Staniewska Salomea12SP Horyzonty Poznań62:36
11166Szynkarek Marysia08. Poznań67:12
12154Miller Michał78Wiewiór Team Poznań77:01
132Skrobała Joanna, Marcin11,, Bolechowo77:58
&nbsp
73Horanin Ania i Zuzia88Horcio Team Poznańnkl
4Pietrzyńska Julia07,,, Bolechówkonkl
KM12 (8/8)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1109Król Jan07UKS Arkady Raszk Raszków34:39
279Zieliński Tomasz07KS Hades Poznań Poznań39:00
378Staniewski Jędrzej08KS Hades Poznań Poznań42:09
453Kurasińska Lena08HKS Azymut Mochy Mochy48:11
515Wolniewicz Agata08.. Dąbrówka50:32
6108Stefański Marek08UKS Arkady Raszk Raszków52:41
7110Uciechowska Oliwia09UKS Arkady Raszk Raszków58:33
8164Meller Jan09KS Hades Poznań Poznań85:05
KM14 (9/9)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
156Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy Mochy30:10
2112Kaczocha Mikołaj05UKS Arkady Raszk Raszków39:48
359Klecha Weronika07HKS Azymut Mochy Mochy43:57
4113Wdowczyk Paweł06UKS Arkady Raszk Raszków44:58
5114Gwiazda Dawid05UKS Arkady Raszk Raszków45:49
6115Stefańska Agnieszka05UKS Arkady Raszk Raszków47:17
754Szmyt Aleksandra06HKS Azymut Mochy Mochy49:01
855Murek Emilia06HKS Azymut Mochy Mochy49:25
9116Kasałka Eryka05UKS Arkady Raszk Raszków51:37
KM16 (2/2)Status: 10:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
183Filipiak Adrianna03KS Hades Poznań Poznań63:30
216Wolniewicz Natalia04.. Dąbrówka112:02