Lista zgłoszonych

Lista startowa GP#05
Czołowo – 07.05.2017r. 

Zgłoszonych zawodników: 92

Trasa zaawansowana –> zgłoszeń: 50

Imię
Nazwisko
Klub
Chip
Piotr
Pajszczyk
Marcin
Gorzelańczyk
AR Poznań
2067850
Katarzyna
Jędrowska
31 BLT
Monika
Szcześniak
Krzysztof
Gruhn
Oriento Expresso Team
2111025
Piotr
ZAMIARA
Ks Hades
9201435
Tomasz
Klasa
KS Hades
1966423
Magda
Gorczyca
KS Hades
2067842
Jacek Gorczyca
Gorczyca
KS Hades
2067843
Sławomir
BURCHARDT
KS Hades
2048161
Dominik
Zalewski
zielonkacup.com
1011000
Wojciech
Jaworski
31 BLT
7200387
Artur
Bednarek
Oriento Expresso Team
2111026
Przemysław
Gładysiak
HKS "Łoś 47" Komorniki
Mariusz
Plesiński
10BKPanc/HKS Azymut Mochy
7200192
Piotr
Pancerz
Damian
Żubrowski
Robert
Mierzejewski
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych
2048187
Antoni
Szcześniak
Paweł
Golinowski
HKS Azymut Mochy
7200181
Krzysztof
Nowak
MJDOP
Tomasz
Kosicki
Ok!Sport
1412342
Paweł
CHOŁODY
CSWLad
2048200
Patryk
Szymański
NAPIER...ACZE
MARCIN
GACZYŃSKI
JW 5700 MIĘDZYRZECZ
2036942
Radosław
BALMOWSKI
2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław
7205882
Katarzyna
Wojciechowska
Autsaider
Jarosław
Wojciechowski
Autsaider
Karol
Gmur
ŚLĄSK WROCŁAW
7204930
Konrad
Rochowski
KS Hades
2067847
Władysław
Faltyński
Ind
249926
Leszek
Soboń
CSWLąd
2048176
Grzegorz
Kurkowiak
Proszę o jak najwcześniejszą godz. startu
Maciej Piasecki
Piasecki
samowolka
Mariusz
Nosalski
jarosław
Konczalski
MKMB
Michał
Antkowiak
Dosyć nieruchawstwa ospałego!
Przemysław
Szarlik
Piotr
Żurek
Democo Running Team
Franciszek
Pilarski
OSP Wąsosze
Marcin
Grabowski
Leśni Poznań
Michał Jędroszkowiak
Jędroszkowiak
Przemysław
Domagała
Krzysztof
MOL
5 pułk artylerii
2061717
Izabela
SOBCZAK
5 pułk artylerii
2061720
Monika
ŁAKOMA
5 pułk artylerii
2061721
Agnieszka
Bultrowicz
KS Hades
2067841
Anna
Matyba
WKS Grunwald Poznań
553475
Wojciech
Wiatr
🙂
Dawid
Jurkiewicz
CSWL POZNAŃ

Trasa średnia –> zgłoszeń: 24

Imię
Nazwisko
Klub
Chip
Monika
PACHA
🙂
Józef
PACHA
Po 🙂
Łukasz
Marciniak
Justyna
Ozga
J&A
Adam
Kostecki
J&A
Wojciech Wąsikiewicz
Wąsikiewicz
Szymon
Schulmann
Biegaj z Mapą
249928
Agnieszka
Filipiak
Scania
Adrianna
Filipiak
Scania
Milosz
Gierczynski
Jakub
Bielewicz
Bordowa Brać
Tomasz
Grykiel
KS Julian
Paweł Wolniewicz
Wolniewicz
Joanna
Owczarz
LIDIA
WYRZYKIEWICZ
L&P
PIOTR
WYRZYKIEWICZ
L&P
Justyna
Ścisłowska
Orla Perć
Iwona
Pietrzak
Biegaj z mapą
Łukasz
NOWICKI
5 pułk artylerii
2061722
Adam
Staniewski
bambooco
Piotr
Szczodrzyński
Avantea.pl
Aleksandra
Kostecka
J&A
Marta
Szynkarek
Jakub Król
Król
Bluebirds

Trasa łatwa –> zgłoszeń: 9

Imię
Nazwisko
Klub
Chip
Marta, Piotr
Gładysiak
HKS "Łoś 47" Komorniki
Gabriela
Gładysiak
SP Komorniki
Urszula
Gładysiak
SP Komorniki
Natalia
Wolniewicz
Jerzy
Waldek
Antoni
Krzyżaniak
SP SKRZYDŁA
Adrianna i Mateusz
Grabianowscy
SP 51
887089
Mikołaj
Kępiński
WKS Grunwald
1394892
Jeremi
Wichniewicz

Trasa dziecięca–> zgłoszeń: 9

Imię
Nazwisko
Klub
Chip
Tomasz
Zieliński
KS Hades
2067836
Julia
Kosicka
Kb Maniac Poznań
412341
Agata
Wolniewicz
Asia
Szcześniak
Jędrzej
Staniewski
SP Skrzydla
Urszula
Staniewska
bambooco
Tomek
Staniewski
b
Jurek
Leśków
PLL LOT 007
Mira, Gabriela, Monika
Zalewska
zielonkacup.com
249924