GP #03/2018 – WYNIKI

 

Grand Prix Hadesu E3 N 2018-03-04 15:39
Wyniki oficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017
zaawansowana (59/60) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 90 Dariusz Konarczak 84 KS Hades Poznań 58:04
2 119 Sebastian Wojciech 83 Wilga Orient Rokietnica 60:31
3 67 Franciszek Galla 89 HKS Azymut Mochy 60:53
4 5 Paweł Golinowski 79 10BKPanc Świętoszów 62:00
5 75 Marcin Gaczyński 83 JW 5700 Międzyrzecz 62:06
6 92 Mateusz Hoffmann 91 LKO Leszno Lipno 64:14
7 68 Jacek Galla 93 HKS Azymut Mochy 69:23
8 65 Mikołaj Paterek 03 HKS Azymut Mochy 70:15
9 96 Artur Fliszkiewicz 81 MJDOP Babki 70:43
10 76 Bartłomiej Małecki 79 KOS Modrzew Skwi Gorzów Wlkp. 71:14
11 122 Aleksandra Hornik 96 WKS Grunwald Poznań 72:47
12 18 Krzysztof Mol 75 5 pa Sulechów 73:10
13 146 Piotr Zamiara 81 KS Hades Poznań 73:47
14 62 Alex Grobelny 02 HKS Azymut Mochy 75:21
15 63 Nikodem Seidel 01 HKS Azymut Mochy 77:04
16 87 Agnieszka Bultrowicz 77 KS Hades Poznań 79:20
17 17 Anna Matyba 96 WKS Grunwald Poznań 79:37
18 109 Krzysztof Gruhn 83 Oriento Expresso Pobiedziska 79:48
19 108 Artur Bednarek 83 Oriento Expresso Pobiedziska 79:55
20 6 Mariusz Plesinski 73 10BKPanc Świętoszów 81:47
21 26 Paweł Bednarczyk 88 Centrala Piwna Poznań 82:07
22 103 Tomasz Kosicki   Ok!Sport Jankowo 82:11
23 123 Marysia Gorczyca 97 WKS Grunwald Poznań 82:32
24 66 Marta Murawska 98 HKS Azymut Mochy 82:54
25 10 Wojciech Jaworski 70 31 BLT Poznań 85:36
26 107 Krzysztof Łakomiec 84 ON-SIGHT Poznań 86:14
27 94 Krzysztof Nowak 73 MJDOP Babki 87:20
28 136 Wojciech Wiatr 70 . Poznań 90:53
29 12 Piotr Jakubik 71 31 BLT Poznań 91:16
30 93 Paweł Mikulak 82 Los Pollos Herma Poznań 91:38
31 83 Katarzyna Jędrowska 90 KS Hades Poznań 92:03
32 147 Przemysław Biegański 88 ZTR Poznań 92:20
33 84 Jacek Gorczyca 71 KS Hades Poznań 93:32
34 117 Zbigniew Hornik 56 Sko Kompas Koziegłowy 94:36
35 128 Dariusz Skrobała 79 . Bolechowo 95:57
36 131 Paweł Wolniewicz 73 . Dąbrówka 96:17
37 115 Mateusz Filipiak 98 Scania Poznań 96:21
38 64 Jagoda Seidel 01 HKS Azymut Mochy 97:29
39 70 Pawel Horanin 88 Horcio team Sławoborze 100:03
40 11 Robert Halamus 70 31 BLT Poznań 100:19
41 95 Grzegorz Cieślak 73 MJDOP Babki 100:47
42 140 Łukasz Szmyt 76 hepi trójka Leszno 106:20
43 135 Mikołaj Kabała 82 . Poznań 107:18
44 22 Jarosław Wojciechowski 66 Autsaider Poznań 107:52
45 89 Justyna Zbroja-Nowak 80 KS Hades Poznań 108:23
46 24 Adam Staniewski 75 bambooco Poznań 109:29
47 116 Marek Filipiak 73 Scania Poznań 111:08
48 149 Przemysław Gładysiak 77 Gładko biegamy Komorniki 114:33
49 61 Katarzyna Nowacka 00 HKS Azymut Mochy 117:05
50 102 Sebastian Musielak 70 NKL Team Suchy Las 128:30
51 20 Eliza Ptaszyńska 80 AKisOnly Poznań 149:56
52 19 Rafał Góniak 77 AKisOnly Poznań 149:59
  101 Paweł Jankowiak 89 NKB Chyży BnO Paproć nkl
  91 Marcin Grabowski 88 Leśni Poznań Poznań nkl
  125 Michał Filipiak 76 WKTJ Poznań nkl
  23 Katarzyna Wojciechowska 67 Autsaider Poznań nkl
  27 Piotr Żurek 86 Democo Running T Powidz nkl
  104 Joanna Trafas 72 Ol Kicin nkl
  111 Piotr Łosiński 83 RWT Poznań nkl

 

średnia (31/33) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 139 Jakub Barszcz 82 . Swarzędz 45:44
2 57 Honorata Paterek 74 HKS Azymut Mochy 45:54
3 134 Przemysław Szarlik 70 . Poznań 48:58
4 82 Tomasz Klasa 66 KS Hades Poznań 49:10
5 58 Barbara Nowak 70 HKS Azymut Mochy 49:36
6 145 Bartłomiej Krause 81 biegajzmapa.com Poznań 54:38
7 59 Piotr Murawski 73 HKS Azymut Mochy 55:42
8 25 Jakub Bielewicz 95 Bordowa Brać Poznań 55:45
9 127 Stanisław Grześkowiak 96 Za horyzont Poznań 55:57
10 73 Wioletta Dominas 91 JW 5700 Międzyrzecz 58:12
11 28 Paweł Ignaczak 81 DTS Poznań 59:27
12 98 Jakub Cieśla 93 Na Szage Poznań 59:36
13 85 Magdalena Gorczyca 71 KS Hades Poznań 59:52
14 15 Elżbieta Golinowska 80 5 pa Sulechów 60:50
15 3 Justyna Panaszek 90 10BKPanc Świętoszów 61:10
16 74 Czarek Stankiewiz 70 JW 5700 Międzyrzecz 64:10
17 4 Mariusz Sitnicki 77 10BKPanc Świętoszów 68:00
18 106 Joanna Łakomiec 85 ON-SIGHT Poznań 68:03
19 54 Ewa Murawska 00 HKS Azymut Mochy 69:36
20 2 Aneta Bańska-Bodziona 79 10BKPanc Świętoszów 74:28
21 99 Szymon Burkowski 94 Na Szage Poznań 77:27
22 21 Jan Ritter 89 AR Poznań Poznań 83:10
23 71 Justyna Ozga 87 J&A Poznań 85:22
24 138 Krzysztof Andrzejewski 82 . Swarzędz 86:19
25 114 Agnieszka Filipiak 75 Scania Poznań 89:55
26 133 Katarzyna Michalewska 81 . Poznań 104:34
27 55 Paweł Czaplicki 68 . Poznań 125:52
  154 Krzysztof Szymański 90 febed.net Murowana Goślina nkl
  8 Józef Pacha 73 31 BLT Poznań nkl
  143 Janusz Gliszczyński 74 . Skoki nkl
  72 Adam Kostecki 85 J&A Poznań nkl

 

łatwa (9/9) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 50 Milena Miś 09 HKS Azymut Mochy 33:02
2 141 Katarzyna Nowicka-Szmyt 79 hepi trójka Leszno 37:10
3 100 Edyta Kepinska 64 Niezrzeszona Murowana Goslina 38:40
4 1 Hanna Owczarz 90 10BKPanc Świętoszów 38:51
5 148 Aleksandra Kostecka 89 J&A Poznań 41:37
6 132 Kornel i Daniel Zielińscy 11 . Luboń 44:26
7 51 Rafał Murawski 07 HKS Azymut Mochy 46:23
8 150 Marta, Piotr Gładysiak 79 Gładko biegamy Komorniki 50:30
  144 Aleksandra Szmyt 06 31 BLT Poznań nkl

 

roddzinna (8/8) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1   Janek Meller   KS Hades Poznań 30:25
2 81 Franek Bultrowicz 11 KS Hades Poznań 40:11
3 105 Wiktor Łakomiec 09 ON-SIGHT Poznań 41:59
4 53 Hanna Paterek 00 HKS Azymut Mochy 43:10
5 52 Julian Franc 00 HKS Azymut Mochy 44:24
6   Tymon Łakomiec 13 . Poznań 54:18
7 153 Kaja, Paulina, K Wojciechowscy 86 ON-SIGHT Poznań 60:01
8 126 Magdalena Wojtczak 90 Wojtczaki Team Poznań 61:24

 

MK12 (15/15) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 78 Tymek Bultrowicz 06 KS Hades Poznań 23:07
2 36 Weronika Klecha 07 HKS Azymut Mochy 29:08
3 80 Tomasz Zieliński 07 KS Hades Poznań 31:38
4 34 Tobiasz Wyrwa 07 HKS Azymut Mochy 33:31
5 32 Emilia Murek 06 HKS Azymut Mochy 38:59
6 31 Łukasz Włodarczyk 06 HKS Azymut Mochy 40:23
7 35 Paweł Michalczak 06 HKS Azymut Mochy 40:47
8 33 Karolina Młynkowiak 06 HKS Azymut Mochy 41:01
9 29 Patrycja Pieśniak 06 HKS Azymut Mochy 43:42
10 112 Marta Szynkarek 06 Samowolka Poznań Poznań 45:43
11 49 Lena Kurasińska 01 HKS Azymut Mochy 50:36
12 79 Zosia Nowak 08 KS Hades Poznań 53:40
13 151 Gabriela Gładysiak 06 Gładko biegamy Komorniki 58:57
14 152 Urszula Gładysiak 09 Gładko biegamy Komorniki 59:04
15 129 Agata Wolniewicz 08 . Dąbrówka 97:23

 

MK14 (11/11) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 43 Julia Gonda 04 HKS Azymut Mochy 33:51
2 38 Marika Skrzypczak 04 HKS Azymut Mochy 35:40
3 45 Oliwier Brożyński 04 HKS Azymut Mochy 37:53
4 39 Alicja Michalewicz 05 HKS Azymut Mochy 40:21
5 40 Estera Karkut 05 HKS Azymut Mochy 40:27
6 41 Nina Kapska 04 HKS Azymut Mochy 48:36
7 44 Anna Dreier 05 HKS Azymut Mochy 55:10
8 121 Adrianna Grabianowska 06 WKS Grunwald Poznań 55:22
8 120 Mateusz Grabianowski 05 WKS Grunwald Poznań 55:22
10 130 Natalia Wolniewicz 04 . Dąbrówka 60:38
  42 Michał Górniaczyk 05 HKS Azymut Mochy nkl

 

MK16 (3/3) Status: 15:38
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 47 Nadia Kędzierska 02 HKS Azymut Mochy 38:00
2 48 Magdalena Zając 02 HKS Azymut Mochy 46:32
3 113 Adrianna Filipiak 03 Scania Poznań 48:36