GP #01/2018 – WYNIKI

 

GrandPrix2018E1 N 2018-01-14 16:23
Wyniki oficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017
Zaawansowana (33/40) Status: 16:20
L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 69 Paweł Jankowiak 89 Chyże BnO Paproć 52:23
2 58 Paweł Golinowski 79 10BKPanc Świętoszów 54:55
3 65 Krzysztof MOL 75 5 pułk artylerii Sulechów 64:52
4 91 Krzysztof Gruhn   Oriento Expresso Pobiedziska 65:52
5 79 Piotr Dopierała 78 martombike.pl TE Dopiewo 66:50
6 76 Jacek Gorczyca 71 KS Hades Poznań 67:10
7 59 Wojciech Jaworski 70 31 BLT Poznań 67:32
8 89 Sebastian Wojciech 83 Wilga Orient Rokietnica 67:50
9 70 Zbigniew Hornik 56 Kompas Koziegłow Koziegłowy 69:52
10 55 Paweł Wolniewicz 73 . Dąbrówka 70:11
11 84 Artur Bednarek 83 Oriento Expresso Pobiedziska 70:13
12 74 Konrad Rochowski 84 KS Hades Poznań 70:33
12 63 Paweł Niedzielski 85 310 krt Babki 70:33
14 68 Paweł Bednarczyk 88 Centrala Piwna Poznań 72:23
15 82 Tomasz Kosicki 71 Ok!Sport Jankowo 72:56
16 61 Robert Halamus 70 31 BLT Poznań 73:21
17 62 Piotr Jakubik 71 31 BLT Poznań 75:19
18 73 Piotr ZAMIARA 81 KS Hades Poznań 75:44
19 87 Marek Filipiak 73 Scania Poznań 78:51
20 102 Przemysław Domagała   . gorzów wlkp. 80:46
21 88 Mateusz Filipiak 98 Scania Poznań 80:56
22 78 Paweł Mikulak 82 Los Pollos Herma Poznań 88:08
23 75 Sławomir BURCHARDT 66 KS Hades Poznań 95:37
24 56 Dariusz Skrobała 79 . Bolechowo 98:29
25 98 Przemysław Gładysiak   Gładko biegamy Komorniki 110:34
26 85 Joanna Trafas 72 OVER LIMIT Kicin 115:45
27 66 Katarzyna Wojciechowska 67 Autsaider Poznań 120:13
28 60 KRZYSZTOF RAJEWICZ 74 31 BLT Poznań 129:09
  104 Mateusz Kaczmarek   On-Sight Poznań nkl
  71 Wojciech Jusik 78 Kontrabanda Grun Poznań nkl
  83 Piotr Kryszak 79 On-Sight Poznań nkl
  72 Jakub Smolarek 78 KS Gejzer Plewiska nkl
  86 Piotr Łosiński 83 RWT Poznań Poznań nkl

 

Średnia (36/43) Status: 16:20
L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 95 Przemysław Szarlik   . Poznań 51:26
2 54 Stanisław Grześkowiak 96 Za horyzont Poznań 53:21
3 31 Łukasz NOWICKI 80 5 pułk artylerii Sulechów 58:51
4 28 Grzegorz Stężycki 83 10BKPanc Świętoszów 58:55
5 52 Alicja Hornik 63 WKS Grunwald Koziegłowy 59:07
6 38 Jakub Bielewicz 94 Bordowa Brać Poznań 60:56
7 41 Magdalena Ciarkowska 87 HKS Azymut Mochy Iłowa 61:09
8 27 Aneta Bańska Bodziona 79 10BKPanc Świętoszów 64:48
9 30 Monika Pacha 79 31 BLT Poznań 65:32
10 40 Paweł Ignaczak 81 DTS Poznań 66:08
11 29 Mariusz Sitnicki 76 10BKPanc Świętoszów 66:32
12 92 Krzysztof Szymański   Park Dzieje Murowana Goślina 67:33
13 50 Agnieszka Filipiak 75 Scania Poznań 69:26
14 36 Adam Staniewski 75 bambooco Poznań 69:40
15 32 Elżbieta Golinowska 77 5 pułk artylerii Sulechów 74:36
16 20 Wojciech Wąsikiewicz 67 . Tarnowo Podgórne 75:03
17 47 Monika Strugarek 91 Park Dzieje Murowana Goślina 79:56
18 42 Adam Kostecki 85 J&A Poznań 83:31
19 37 Marcin Kępiński 78 Biegaj z Mapą Poznań 84:40
20 43 Justyna Ozga 87 J&A Poznań 85:18
21 44 Paweł Cichoń 84 KOOPER Architekt Poznań 87:20
22 45 Adam Dembiński 71 KS Hades Poznań 91:31
23 51 Zbigniew Bednarczyk 58 STR Poznań Poznań 98:49
24 21 Krzysztof Spychała 75 . Poznań 102:07
25 18 Katarzyna Michalewska 81 . Poznań 103:57
26 22 Miłosz Gierczynski 11 . Dąbrówka 107:24
27 35 Martyna Wojciechowska 96 Autsaider Poznań 108:45
28 39 Patryk Piechuła 85 CSWL Poznań Poznań 121:58
29 107 Basia Nowicka   . Poznań 123:24
30 34 Michał Wojciechowski 92 5 pułk artylerii Sulechów 132:49
31 19 Paweł Czaplicki 68 . Poznań 147:00
32 23 Antonina Purol 11 . Wronczynek 147:07
33 24 Paweł Purol 07 . Wronczynek 147:27
34 33 Karolina Walkowiak 94 Autsaider Poznań 149:43
  46 Sebastian Musielak 70 NKL Team Suchy Las nkl
  103 Rafał Szymański   31 brt Poznań nkl

 

Łatwa (5/6) Status: 16:20
L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 3 Tomasz Zieliński 07 KS Hades Poznań 41:25
2 10 Kornel i Daniel Zielińscy 11 . Luboń 56:36
3 11 Adam Bogusz 85 CSWL Poznań Poznań 57:15
  100 Gabriela Gładysiak   Gładko biegamy Komorniki nkl
  101 Urszula Gładysiak   Gładko biegamy Komorniki nkl

 

Rodzinna (6/6) Status: 16:20
L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 97 Franciszek Bultrowicz 10 KS Hades Poznań 42:16
2 14 Salomea Staniewska 12 Sindi Poznań 58:41
3 16 Antonina Dopierała 11 TOŚKA SUPER TEAM Dopiewo 66:00
4 12 Agata, Gabriela, Bogusz 79 . Poznań 77:50
5 15 Zofia, Dawid i E Grabowscy 11 Team Poznań 98:32
  13 Antoni Chlebowski 15 Biegaj z Mapą Poznań nkl

 

KM12 (8/8) Status: 16:20
L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 96 Tymoteusz Bultrowicz 06 KS Hades Poznań 30:00
2 5 Jędrzej Staniewski 18 SP Skrzydla Poznań 36:42
3 90 Kacper Banach 08 WKS Grunwald Poznań 44:36
4 106 Marta Szynkarek 06 Samowolka Poznań 60:33
5 2 Zosia Nowak 08 KS Hades Poznań 62:54
6 99 Marta, Piotr Gładysiak   Gładko biegamy Komorniki 65:58
7 1 Agata Wolniewicz 08 . Dąbrówka 68:11
  4 Mikołaj Kępiński 06 SP 51 Poznań nkl

 

KM14 (1/2) Status: 16:20
L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 6 Natalia Wolniewicz 04 . Dąbrówka 81:46

 

KM16 (2/2) Status: 16:20

 

L.p. Nr Str Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 9 Adrianna Filipiak 03 Scania Poznań 59:20
2 8 Maria Nowak 03 KS Hades Poznań 60:45