Grand Prix Hadesu E4_2019 – Lista startowa wg kategorii

Grand Prix Hadesu E4_2019So 2019-04-06 13:53
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

zaawansowana (35)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
14Wojciechowska Katarzyna66Autsaider Czerwonak0:00
229201438Cieślak Grzegorz73MJDOP KAMIONKI2:00
338645197Gorczyca Marysia97WKS Grunwald Poznań4:00
12126434Trafas Joanna72, Kicin6:00
16Król Jakub86Bluebirds Poznań8:00
198000826Bultrowicz Agnieszka77KS Hades Poznań10:00
18Grabowski Marcin88Koty Poznań Poznań12:00
24Konczalski Jarosław78MKMB Września14:00
129202018Hoffmann Mateusz91AR Poznań Lipno16:00
219669689Hornik Zbigniew56LKO Koziegłowy18:00
25Kaczmarek Mateusz89ON-SIGHT Poznań20:00
5Panaszek Justyna8910 BKPanc Trzebów22:00
32249945Kurkowiak Grzegorz80WKS Grunwald Poznań24:00
98636520Płóciennik Tomasz825 pułk artylerii SULECHÓW26:00
66848666Golinowski Paweł7710 BKPanc Zielona Góra28:00
22067843Gorczyca Michał00.. Kobylnica30:00
118636515Mol Krzysztof755 pułk artylerii SULECHÓW32:00
13Wojciechowski Jarosław66Autsaider Poznań34:00
312016191Król Adam80UKS Arkady Raszk Raszków36:00
287204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń38:00
15Wolff Maria88Bluebirds Poznań40:00
3Dopierała Piotr78___ Dopiewo42:00
29553472Oczkowski Kacper04UKS Arkady Raszk Raszków44:00
77200387Jaworski Wojciech7031 BLT Poznań46:00
108636511Durzyńska Katarzyna925 pułk artylerii SULECHÓW48:00
17Pawłowski Łukasz84FITBROTHERS.PL Koziegłowy50:00
30553467Szczęsny Michał05UKS Arkady Raszk Raszków52:00
4Wolniewicz Paweł73…. Dąbrówka54:00
239201439Fliszkiewicz Artur81MJDOP KAMIONKI56:00
34Filipiak Michał76WKTJ Poznań58:00
272111025Gruhn Krzysztof83Oriento Expresso Zakrzewo60:00
208000832Filipiak Mateusz98KS Hades Poznań62:00
87207730Halamus Robert7031 BLT Poznań64:00
26Łakomiec Krzysztof84ON-SIGHT Poznań66:00
126505094Jędraszczyk Sebastian74CSWLąd Poznań68:00
 
 
średnia (34)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
457200386Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades Poznań1:00
54Pilarska Magdalena82STR Poznan Poznań3:00
36249926Faltyński Władysław49. Poznań5:00
123Kozłowska Dorota84Los Pollos Herma Bugaj7:00
122Kozłowski Tomasz80Los Pollos Herma Poznań7:00
124Mańczak Adrianna74Los Pollos Herma Swarzędz7:00
52Kaczmarek Anna72. Poznań13:00
38Kepinska Edyta64____ Murowana Goślina15:00
56Strugarek Monika91Tanczacy z Chipa Murowana Goslina17:00
57Szymański Krzysiek90Tanczacy z Chipa Murowana Goslina19:00
55Strugarek Kuba90Tanczacy z Chipa Murowana Goslina21:00
35Maciorowski Jan96. Poznań23:00
468000830Filipiak Marek73KS Hades Poznań25:00
40Szczęsnowicz Natalia8510 BKPanc Trzebów27:00
65Kuczmarski Tomasz84ZKS VD OpenSpace Poznań29:00
62Owczarz Joanna83Włm Poznań31:00
442067842Gorczyca Magdalena71KS Hades Kobylnica33:00
48Nowicka Wiktoria Anna06Naramowice Poznań35:00
39GIerczynski Miłosz11… Kamionki37:00
51Fijałkowski Piotr82Perkalaba Team Poznań39:00
59Tadeusz Maciej82Tour De Sklep Sk Skoki41:00
418636514Golinowska Elżbieta805 pułk artylerii SULECHÓW43:00
58Wolny Sebastian78Tour De Sklep Sk Skoki45:00
53Kasprzyk Radosław96Samotny Wilk Dąbrowa gm. Dopiewo47:00
64Sobański Tomasz89ZKS VD OpenSpace Poznań49:00
42Staniewski Adam75bambooco Poznań51:00
63Makowski Bartosz95ZKS VD OpenSpace Zamość k. Bydgoszczy53:00
61Michalek Agnieszka85WKTJ Poznań55:00
37Wąsikiewicz Wojciech67__ Tarnowo Podgórne57:00
49Piechuła Patryk02. Poznań59:00
43Antkowiak Michał73Huhu Poznań61:00
602016194Chmielarz Sandra05UKS Arkady Raszk Raszków63:00
47Mazik Wojciech91KW Kraków Poznań65:00
501412342Kosicki Tomasz71Ok! Sport Jankowo67:00
 
 
łatwa (13)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
73Łakomiec Wiktor09ON-SIGHT Poznań0:00
72Konczalski Jędrzej08MKMC Września3:00
69Budzyńska-Jędraszczyk Joanna76CSWLąd Poznań6:00
78553475Kurkowiak Patrycja81WKS Grunwald Poznań9:00
70Handke Paulina91Koty Poznań Poznań12:00
68Zielinscy Kornel i Daniel11_ Luboń15:00
75Górski Grzegorz75. Poznań18:00
712067831Filipiak Agnieszka75KS Hades Poznań21:00
66Tomaszewski Sławomir83. Poznań24:00
77249925Grabianowska Adrianna07WKS Grunwald Poznań27:00
67Gajda Dorota87. Poznań30:00
76249924Grabianowski Mateusz05WKS Grunwald Poznań33:00
74Górski Antoni05. Poznań36:00
 
 
rodzinna (25)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
113Gruhn Helena13Oriento Expresso Zakrzewo0:00
114Staniewska Salomea12SP Horyzonty Poznań0:00
1152016209Kaźmierczak Amelia06UKS Arkady Raszk Raszków0:00
110Dopierała Antonina11martombike.pl TE Dopiewo0:00
111Cieślak Jan11MJDOP KAMIONKI0:00
112Łakomiec Tymon13ON-SIGHT Poznań0:00
1192037825Trzeciak Klaudia09UKS Arkady Raszk Raszków0:00
120249932Kurkowiak Jaśmina11WKS Grunwald Poznań0:00
121249927Kurkowiak Jagoda09WKS Grunwald Poznań0:00
1162016206Kiczka Julia09UKS Arkady Raszk Raszków0:00
1172037841Nikola Świtała08UKS Arkady Raszk Raszków0:00
1182016204Jańczak Matylda07UKS Arkady Raszk Raszków0:00
109Wojtczak Maja15Leśne Gzubki Poznań0:00
100Rutkowski Jerzy111 SDP Azimer Poznań0:00
101Rutkowska Natalia081 SDP Azimer Poznań0:00
102Posiewka Jędrzej13AR Poznań Dopiewo0:00
97Ostrowski Stanisław15. Poznań0:00
98Jawor Ignacy12…. Dąbrówka0:00
99Jawor Julian07…. Dąbrówka0:00
106412341Kosicka Julia, Agnieszka10KB MANIAC POZNAŃ Jankowo0:00
1072067834Bultrowicz Franciszek11KS Hades Poznań0:00
108Oliwiecki Maksymilian14Leśne Gzubki Poznań0:00
103Posiewka Urszula11AR Poznań Dopiewo0:00
104Rombalska Małgorzata12Azimer Poznań0:00
105Wójcik piotr, Wiktor, Z77CSWLąd Poznań0:00
 
 
MK12 (8)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
79Wolniewicz Agata08…. Dąbrówka15:00
125501144Banach Kacper08WKS Grunwald Poznań17:00
822127815Szynkarek Marta06Samowolka Poznań19:00
812067840Nowak Zosia08KS Hades Poznań21:00
842016201Król Jan06UKS Arkady Raszk Raszków23:00
808000841Zieliński Tomasz07KS Hades Poznań25:00
83Staniewski Jędrzej08SP Skrzydła Poznań27:00
852016207Szczęsna Małgorzata07UKS Arkady Raszk Raszków29:00
 
 
MK14 (7)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
89553464Kawała Mateusz05UKS Arkady Raszk Raszków1:00
87Jędraszczyk Jakub06CSWLąd Poznań3:00
90553465Gwiazda Dawid05UKS Arkady Raszk Raszków5:00
88800026Bultowicz Tymoteusz06KS Hades Poznań7:00
922016193Uciechowska Amelia06UKS Arkady Raszk Raszków9:00
866848671Golinowska Aleksandra0610 BKPanc Zielona Góra11:00
912037835Nowacki Szymon05UKS Arkady Raszk Raszków13:00
 
 
MK16 (4)
Nr StartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
96111111Dobroś Alelksandra04UKS Arkady Raszk Raszków0:00
93Wolniewicz Natalia04…. Dąbrówka2:00
952016210Ziętek Aleksandra03UKS Arkady Raszk Raszków4:00
948000831Filipiak Adrianna03KS Hades Poznań6:00
 
 

Wybierz kategorię

zaawansowana
średnia
łatwa
rodzinna
MK12
MK14
MK16