Lista startowa


Lista startowa wg kategorii                                     06.05.2017 22:16:39
                                   GP#05 Czołowo
KS Hades Poznań
 
 
Lista startowa wg kategorii: dziec       1.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Leśków Jurek             PLL LOT 007          PL0                 0.00         
  2 Staniewska Urszula       Bambooco             BAM                 1.00         
  3 Staniewski Tomek         Bez Klubu            BK                  2.00         
  4 Kosicka Julia            Kb Maniak Poznań     KBM        412341   3.00         
  5 Zalewska M,G,M           Zielonkacup.com      ZCC        249924   4.00         
  6 Zieliński Tomasz         KS Hades             KSH       2067836   5.00         
  7 Wolniewicz Agata         Bez Klubu            BK                  6.00         
  8 Staniewski Jędrzej       SP Skrzydła          SPS                 7.00         
  9 Szcześniak Asia          Bez Klubu            BK                  8.00         
 
Lista startowa wg kategorii: łatwa       3.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolniewicz Natalia       Bez Klubu            BK                  1.00         
  2 Wichniewicz Jeremi       Bez Klubu            BK                  5.00         
  3 Kępiński Mikołaj         WKS Grunwald         GRU       1394892   7.00         
  4 Waldek Jerzy             Bez Klubu            BK                  9.00         
  5 Gładysiak Marta, Piotr   HKS "Łoś 47" Komorni HKS                11.00         
  6 Gładysiak Gabriela       SP Komorniki         SPK                13.00         
  7 Gładysiak Urszula        SP Komorniki         SPK                13.00         
  8 Krzyżaniak Antoni        SP Skrzydła          SPS                15.00         
  9 Grabianowscy A i M       SP 51                SP         887089  17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: średn       5.2km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ozga Justyna             J&A                  J&A                 1.00         
  2 Pacha Józef              Bez Klubu            BK                  3.00         
  3 Ścisłowska Justyna       Orla Perć            ORP                 5.00         
  4 Wyrzykiewicz Piotr       L&P                  L&P                 7.00         
  5 Bielewicz Jakub          Bordowa Brać         BBR                 9.00         
  6 Shulmann Szymon          Biegaj z Mapą        BZM        249928  11.00         
  7 Szczodrzyński Piotr      Avantea.pl           AVP                13.00         
  8 Kostecka Aleksandra      J&A                  J&A                15.00         
  9 Szynkarek Marta          Bez Klubu            BK                 17.00         
 10 Król Jakub               Bluebirds            BLB                19.00         
 11 Nowicki Łukasz           5 Pułk Artylerii	  5PA       2061722  21.00         
 12 Wąsikiewicz Wojciech     Bez Klubu            BK                 23.00         
 13 Kostecki Adam            J&A                  J&A                25.00         
 14 Pacha Monika             Bez Klubu            BK                 27.00         
 15 Wyrzykiewicz Lidia       L&P                  L&P                29.00         
 16 Wolniewicz Paweł         Bez Klubu            BK                 31.00         
 17 Staniewski Adam          Bambooco             BAM                33.00         
 18 Owczarz Joanna           Bez Klubu            BK                 35.00         
 19 Pietrzak Iwona           Biegaj z Mapą        BZM                37.00         
 20 Grykiel Tomasz           KS Julian            KSJ                39.00         
 21 Marciniak Łukasz         Bez Klubu            BK                 41.00         
 22 Filipiak Agnieszka       Scania               SCA                43.00         
 23 Gierczyński Miłosz       Bez Klubu            BK                 45.00         
 24 Filipiak Adrianna        Scania               SCA                47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: zaawan      7.8km    0m 27k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pajszczyk Piotr          Bez Klubu            BK                  0.00         
  2 Balmowski Radosław       2 Pułk Inżynieryjny  2PI       7205882   1.00         
  3 Wiatr Wojciech           Bez Klubu            BK                  2.00         
  4 Gaczyński Marcin         JW 5700 Międzyrzecz  JWM       2036942   3.00         
  5 Domagała Przemysław      Bez Klubu            BK                  4.00         
  6 Zalewski Dominik         Zielonkacup.com      ZCC                 5.00         
  7 Kosicki Tomasz           OK!Sport             OKS       1412342   6.00         
  8 Gruhn Krzysztof          Oriento Expresso Tea OET       2111025   7.00         
  9 Zamiara Piotr            KS Hades             KSH       9201435   8.00         
 10 Plesiński Mariusz        10 BKPanc/ HKS Azymu BKP       7200192   9.00         
 11 Grabowski Marcin         Leśni Poznań         LPO                10.00         
 12 Rochowski Konrad         KS Hades             KSH       2067847  11.00         
 13 Mierzejewski Robert      CSWLąd Poznań        CSW       2048187  12.00         
 14 Bednarek Artur           Oriento Expresso Tea OET       2111026  13.00         
 15 Klasa Tomasz             KS Hades             KSH       1966423  14.00         
 16 Żubrowski Damian         CSWLąd Poznań        CSW                15.00         
 17 Gorczyca Magda           KS Hades             KSH       2067842  16.00         
 18 Jędrowska Katarzyna      31 BLT               BLT                17.00         
 19 Konczalski Jarosław      MKMB                 MKM                18.00         
 20 Sobczak Izabela          5 Pułk Artylerii	  5PA       2061720  19.00         
 21 Monika Szcześniak        Bez Klubu            BK                 20.00         
 22 Bultrowicz Agnieszka     KS Hades             KSH       2067841  21.00         
 23 Wojciechowski Jarosław   Autsider             AUT                22.00         
 24 Mol Krzysztor            5 Pułk Artylerii	  5PA       2061717  23.00         
 25 Matyba Anna              WKS Grunwald         GRU        553475  24.00         
 26 Golinowski Paweł         HKS Azymut Mochy     AZM       7200181  25.00         
 27 Gładysiak Przemysław     HKS "Łoś 47" Komorni HKS                26.00         
 28 Kurkowiak Grzegorz       Bez Klubu            BK                 27.00         
 29 Chołody Paweł            CSWLąd Poznań        CSW       2048200  28.00         
 30 Nowak Krzysztof          MJDOP                MJD                29.00         
 31 Soboń Leszek             CSWLąd Poznań        CSW       2048176  30.00         
 32 Piasecki Maciej          Samowolka            SAM                31.00         
 33 Gmur Karol               Śląsk Wrocław        ŚLW       7204930  32.00         
 34 Gorzeliańczyk Marcin     AR Poznań            ARP       2067850  33.00         
 35 Jurkiewicz Dawid         CSWLąd Poznań        CSW                34.00         
 36 Żurek Piotr              Democo Running Team  DRT                35.00         
 37 Pancerz Piotr            Bez Klubu            BK                 36.00         
 38 Burchardt Sławomir       KS Hades             KSH       2048161  37.00         
 39 Szarlik Przemysław       Bez Klubu            BK                 38.00         
 40 Łakoma Monika            5 Pułk Artylerii	  5PA       2061721  39.00         
 41 Nosalski MAriusz         Bez Klubu            BK                 40.00         
 42 Jaworski Wojciech        31 BLT               BLT       7200387  41.00         
 43 Szcześniak Antoni        Bez Klubu            BK                 42.00         
 44 Szymański Patryk         Napier...acze        NAP                43.00         
 45 Faltyński Władysław      Bez Klubu            BK         249926  44.00         
 46 Antkowiak Michał         Dość Nieruchawstwa O DNO                45.00         
 47 Wojciechowka Katarzyna   Autsider             AUT                46.00         
 48 Jędroszkowiak Michał     Bez Klubu            BK                 47.00         
 49 Gorczyca Jacek           KS Hades             KSH       2067843  48.00         
 50 Pilarski Franciszek      OSP Wąsosze          OSP                49.00