Lista startowa

Gran Prix Poznania GP7 – Lista startowa wg kategorii

Gran Prix Poznania GP7 Pt 2017-09-29 22:19
Klub Sportowy Hades Poznañ Kobylnica-Wierzonka
Lista startowa wg kategorii stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

Zaawansowana (45) 7,5 km 0 m 21 PK
NrStartowy Numer SI Imię i nazwisko Ur. Klub Start
81 Zbigniew Bednarczyk 58 STR Poznań . 0:00
50 9201435 Piotr Zamiara 81 KS Hades Poznań . 1:00
62 Jarosław Konczalski 78 MKMB . 2:00
17 7207730 Robert Halamus 70 31 Baza Lotnictw . 3:00
84 249926 Władysław Faltyński 49 WKS Grunwald Poz . 4:00
24 8636515 Krzysztof Mol 75 5 pułk artylerii . 5:00
27 Katarzyna Wojciechowska 67 Autsaider . 6:00
42 Dawid Grześkowiak 88 Horcio team . 7:00
47 2067842 Magda Gorczyca 71 KS Hades Poznań . 8:00
90 Przemysław Biegański 88 ¯TR . 9:00
76 7204934 Wiesław Steinke 59 Skarmat Toruń . 10:00
2 Cezary Gałązkiewicz 96 . . 11:00
48 501149 Dariusz Konarczak 84 KS Hades Poznañ . 12:00
61 9102128 Sławomir Szczepański 76 MJDOP . 13:00
1 Przemysław Domagała 74 . . 14:00
85 2067844 Marysia Gorczyca 97 WKS Grunwald Poz . 15:00
65 Paweł Jankowiak 89 Olêdry Chy¿e BnO . 16:00
16 Piotr Łosiński 83 1 RWT SP Babki . 17:00
44 412205 Katarzyna Jędrowska 90 Husaria Race Tea . 18:00
60 9102633 Paweł Łykowski 83 MJDOP . 19:00
83 Mikołaj Druciarek 97 WKS Grunwald Poz . 20:00
3 Jan Malewski 95 . . 21:00
25 8636517 Tomasz Płóciennik 82 5 pu³k artylerii . 22:00
4 Paweł Wolniewicz 73 . . 23:00
64 Marek Gieniusz 84 Naramowice Biega . 24:00
77 Kuba Zwoliński 79 SNOW.DOG Adventu . 25:00
18 7200383 Piotr Jakubik 71 31 Baza Lotnictw . 26:00
66 Marek Muszyński 87 On-sight . 27:00
59 9201438 Grzegorz Cieœlak 73 MJDOP . 28:00
63 Czarek Wichniewicz 73 Mokre Nogi . 29:00
43 Paweł Horanin 88 Horcio team . 30:00
79 Radosław Ludzkowski 82 sportowamurowana . 31:00
67 2111025 Krzysztof Gruhn 83 Oriento Expresso . 32:00
19 7200387 Wojciech Jaworski 70 31 Baza Lotnictw . 33:00
58 Paweł Mikulak 82 Los Pollos Herma . 34:00
87 Natalia Biegała 81 WKTJ . 35:00
57 Marcin Grabowski 88 Leśni Poznań . 36:00
28 Jarosław Wojciechowski 66 Autsaider . 37:00
71 Tomasz Mielczynski 78 Royal Rangers Po . 38:00
51 2067838 Justyna Zbroja-Nowak 80 KS Hades Poznań . 39:00
82 Sebastian Wojciech 83 Wilga Orient . 40:00
38 Przemysław Gładysiak 77 Gładko biegamy . 41:00
49 2067846 Błażej Meller 84 KS Hades Poznań . 42:00
20 Krzysztof Terlecki 80 31 Baza Lotnictw . 43:00
52 2067877 Paweł Zieliński 68 KS Hades Poznań . 44:00

Średnia (28) 5,2 km 0 m 15 PK
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Ur. Klub Start
35 Jakub Bielewicz 95 Bordowa Brać . 0:00
53 2067839 Maria Nowak 03 KS Hades Poznań . 2:00
10 Wojciech Wąsikiewicz 67 . . 4:00
69 Janusz Gliszczyński 74 Potrzanowo . 6:00
74 Agnieszka Filipiak 75 Scania . 8:00
34 Maria Wolff-Stefaniak 88 Bluebirds . 10:00
31 Iwona Schulmann 90 Biegaj z Map¹ . 12:00
89 Piotr Malewski 95 ZHR . 14:00
6 Piotr Kubalewski 84 . . 16:00
70 Przemysław Szarlik 70 Poznań . 18:00
5 Adam Kostecki 85 . . 20:00
72 Maciej Piasecki 84 samowolka . 22:00
21 Krzysztof Rajewicz 74 31 Baza Lotnictw . 24:00
45 Aleksandra Kostecka 89 J&A . 26:00
8 Dariusz Skrobała 79 . . 28:00
37 Paweł Ignaczak 81 dts . 30:00
78 Marek Jasiukiewicz 76 SNOW.DOG Adventu . 32:00
68 Justyna Ścisłowska 87 Orla Perc . 34:00
46 Justyna Ozga 87 J&A . 36:00
32 249928 Szymon Schulmann 90 Biegaj z Map¹ . 38:00
88 Micha³ Filipiak 76 WKTJ . 40:00
7 Katarzyna Michalewska 81 . . 42:00
75 Adrianna Filipiak 03 Scania . 44:00
26 8636514 Elżbieta Golinowska 80 5 pu³k artylerii . 46:00
73 Marek Filipiak 73 Scania . 48:00
9 Joanna Trafas 72 . . 50:00
33 Jakub Król 86 Bluebirds . 52:00
29 Patryk Pietrzak 81 Azymut Mochy . 54:00

Łatwa (11) 2,6 km 0 m 7 PK
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Ur. Klub Start
22 Dawid Terlecki 07 31 BLT kids . 1:00
54 Jan Meller 09 KS Hades Poznań . 3:00
11 Adam Michalewski 81 . . 5:00
55 2067840 Zosia Nowak 08 KS Hades Poznań . 7:00
86 249922 Kacper Banach 08 WKS Grunwald Poz . 9:00
41 Marta, Piotr Gładysiak 79 Gładko biegamy . 11:00
12 Natalia Wolniewicz 04 . . 13:00
56 2067836 Tomasz Zieliñski 07 KS Hades Poznań . 15:00
39 Urszula Gładysiak 09 Gładko biegamy . 17:00
40 Gabrysia G³adysiak 06 Gładko biegamy . 17:00
13 Kornel i Daniel Zielińscy 11 . . 19:00

Rodzinna (6) 2,2 km 0 m 6 PK
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Ur. Klub Start
30 Bruno i Wiktoria Pietrzak/Kubacka 10 Azymut Mochy . 0:00
36 Łukasz Plewa 83 Buka . 0:00
80 Eryk, Julia, Mat Wiktorowicz 07 Stado Pędzących . 0:00
14 Justyna/Tosia Kubalewska/Burda 07 . . 0:00
15 Agata Wolniewicz 08 . . 0:00
23 Dorota Terlecka 10 31 BLT kids . 0:00