GP 9/2016 – WYNIKI


                                       GP 9

Wyniki zawodów: Łatwa  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Bultrowicz Tymek         KS Hades             KSH           32.42  +      0.00
  2 Pawlowska Ewa                                 BKL           42.33  +      9.51
  3 Szczesny Michal          UKS Arkady Raszków   UKS           43.41  +     10.59
  4 Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   UKS           45.44  +     13.02
  5 Filipiak Agnieszka                            BKL           52.52  +     20.10
  6 Wolniewicz Natalia                            BKL           62.15  +     29.33
  7 Bultrowicz Franciszek    KS Hades             KSH           68.21  +     35.39
  8 Pluto-Pradzynski Rafal   Bordowa Brac         BOR           69.22  +     36.40
  9 Staniewscy Ula i Tomek                        BKL           75.55  +     43.13
 10 Wolniewicz Pawel Agata                        BKL           76.05  +     43.23
 11 Chelminiak Waleria       RR Rosomaki          RRR           81.24  +     48.42
 12 Malcewiz Rafal                                BKL           84.38  +     51.56
 13 Krause Basia                                  BKL           91.30  +     58.48
 14 Gacki Igor                                    BKL           94.30  +     61.48
 15 Gacka Majka                                   BKL           95.58  +     63.16
 16 Gacka Krystyna           Slow. Runners Club   SLO           95.59  +     63.17
 17 Czaplicki Pawel          Slow. Runners Club   SLO           96.33  +     63.51
 18 Konarczak Jakub                               BKL          113.58  +     81.16
 19 Stachowiak Daria         Bordowa Brac         BOR          128.40  +     95.58
    Nowicki Mikolaj i Agata                       BKL       NKl

Wyniki zawodów: Srednia  
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Szarlik Przemyslaw                            BKL           45.33  +      0.00
  2 Rutkowski Tadeusz        WKS Grunwald         WKS           46.21  +      0.48
  3 Kosicki Tomasz           OK! Sport            OKS           49.22  +      3.49
  4 Bielewicz Jakub          Bordowa Brac         BOR           50.38  +      5.05
  5 Filipiak Marek                                BKL           52.57  +      7.24
  6 Stachowiak Michal        Bordowa Brac         BOR           53.03  +      7.30
  7 Hornik Alicja            WKS Grunwald         WKS           54.16  +      8.43
  8 Przygoda Klaudia         UKS Arkady Raszków   UKS           55.07  +      9.34
  9 Wasikiewicz Wojciech                          BKL           55.56  +     10.23
 10 Jedrowska Katarzyna                           BKL           57.15  +     11.42
 11 Siwinski Maciej          Bordowa Brac         BOR           62.18  +     16.45
 12 Dobros Aleksandra        UKS Arkady Raszków   UKS           64.06  +     18.33
 13 Kaczocha Szymon          UKS Arkady Raszków   UKS           66.08  +     20.35
 14 Mielczynski Antoni       RR Rosomaki          RRR           66.18  +     20.45
 15 Nowak Maria              KS Hades             KSH           73.00  +     27.27
 16 Trafas Joanna                                 BKL           75.36  +     30.03
 17 Bednarczyk Zbigniew      STR Poznan           STR           77.46  +     32.13
 18 Sójka Wiktoria           UKS Arkady Raszków   UKS           78.45  +     33.12
 19 Budzko Lucyna                                 BKL           79.40  +     34.07
 20 Jasiukiewicz Marek       Snowdog              SNO           84.09  +     38.36
 21 Brychczynski Adam                             BKL           86.37  +     41.04
 22 Filipiak Ada                                  BKL           87.08  +     41.35
 23 Horanin Paulina                               BKL           87.46  +     42.13
 24 Kwiatkowski Bartek       Snowdog              SNO           89.06  +     43.33
 25 Wesolek Przemek          Za Psem              ZAP           92.06  +     46.33
 26 Maciejewski Darek        Snowdog              SNO           93.03  +     47.30
 27 Jachira Patryk                                BKL          102.37  +     57.04
 28 Jurgielewicz Beata                            BKL          102.39  +     57.06
 29 Szymczak Jaroslaw        MGK                  MGK          105.37  +     60.04
 30 Malujdy Angelika                              BKL          122.35  +     77.02
 31 Wichlacz MiloszMalgorzata                     BKL          167.45  +    122.12

Wyniki zawodów: Zaawansowana 
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Konarczak Dariusz                             BKL           43.11  +      0.00
  2 Galla Jacek              Rajd Konwalii Team   RKT           49.22  +      6.11
  3 Jankowiak Pawel          Chyze BnO            CHY           54.08  +     10.57
  4 Gruhn Krzysztof          Oriento Expresso     ORI           56.02  +     12.51
  5 Zalewski Dominik         zielonkacup .com     ZUC           58.28  +     15.17
  6 Pawlowski Przemek                             BKL           59.08  +     15.57
  7 Hornik Zbigniew          LKO Leszno           LKO           59.54  +     16.43
  8 Pancerz Piotr                                 BKL           60.11  +     17.00
  9 Ritter Jan               AZYMUT Mochy         AZY           60.53  +     17.42
 10 Ritter Stanislaw         On-Sight             ONS           61.42  +     18.31
 11 Kulesza Adam             CSWLad Poznan        CSW           63.20  +     20.09
 12 Gorczyca Jacek           KS Hades             KSH           64.07  +     20.56
 13 Galla Katarzyna          AZYMUT Mochy         AZY           65.56  +     22.45
 14 Staniewska Agnieszka                          BKL           66.15  +     23.04
 15 Bultrowicz Agnieszka     KS Hades             KSH           66.20  +     23.09
 16 Blotnicka Agata          On-Sight             ONS           68.14  +     25.03
 17 Bieganski Przemyslaw     ZTR                  ZTR           69.08  +     25.57
 18 Jaworski Wojciech        31 BLT Poznan        31B           69.27  +     26.16
 19 Maleki Bartlomiej        KOS Modrzew Skwirzyn KOS           71.41  +     28.30
 20 Jakubik Piotr            31 BLT Poznan        31B           73.15  +     30.04
 21 Michalak Hubert          UKS Arkady Raszków   UKS           75.01  +     31.50
 22 Burchardt Slawomir       KS Hades             KSH           75.15  +     32.04
 23 Zurkiewicz Krzysztof     UKS Arkady Raszków   UKS           76.08  +     32.57
 24 Borowinski Hubert                             BKL           79.01  +     35.50
 25 Grabowski Marcin         Lesni Poznan         LES           79.02  +     35.51
 26 Zwolinski Jakub                               BKL           82.02  +     38.51
 27 Sobon Leszek             CSWLad Poznan        CSW           82.26  +     39.15
 28 Gorczyca Magdalena       KS Hades             KSH           83.52  +     40.41
 29 Wojciechowski Jaroslaw   Autsaider            AUT           93.11  +     50.00
 30 Mielczynski Tomasz       RR Rosomaki          RRR           96.11  +     53.00
 31 Piasecki Maciej          Samowolka            SAM          101.26  +     58.15
 32 Nosalski Mariusz                              BKL          110.35  +     67.24
 33 Gierczynski Rafal                             BKL          127.16  +     84.05
 34 Antkowiak Michal         Pozn. Tow. Przec.    PTP          127.18  +     84.07
 35 Wojciechowska Katarzyna  Autsaider            AUT          194.34  +    151.23