GP05/2017 – WYNIKI




GRAND PRIX E5 N 2017-05-07 21:51
Wyniki nieoficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

Zaawansowana (44/48) Status: 21:50
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 97 Sebastian Wojciech 58:44
2 66 Anna Matyba 96 WKS Grunwald Poznań 59:59
3 67 Paweł Golinowski 79 HKS Azymut Mochy . 60:51
4 78 Piotr Pancesz 77 63:40
5 49 Krzysztof Gruhn 83 Oriento Expresso . 65:16
6 90 Jacek Gorczyca 71 KS HADES Poznań 66:21
7 47 Dominik Zalewski 81 zielonkacup.com . 67:19
8 53 Konrad Rochowski 84 KS HADES Poznań 72:13
9 48 Tomasz Kosicki 71 Ok!Sport . 72:43
10 89 Michał Jędroszkowiak 78 72:46
11 55 Artur Bednarek 83 Oriento Expresso . 72:59
12 74 Karol Gmur 76 WKS Śląsk Wrosław 74:21
13 76 Dawid Jurkiewicz 87 CSWLąd Poznań 75:22
14 46 Przemysła Domagała 74 80:00
15 57 Damian Żubrowski 89 80:10
16 59 Katarzyna Jędrowska 90 31 BLT Krzesiny 82:58
17 83 Wojciech Jaworski 70 31 BLT Krzesiny 83:22
18 44 Wojciech Wiatr 70 84:10
19 52 Marcin Grabowski 88 Leśni Poznań . 85:14
20 65 Krzysztof Mol 77 5 pułk artylerii . 86:40
21 79 Sławomir Burchardt 66 KS HADES Poznań 87:33
22 60 Jarosław Konczalski 78 MKMB . 89:50
23 77 Piotrek Żurek 86 Democo Running T . 90:59
24 91 Franciszek Pilarski 95 OSP Wąsosze . 93:00
25 70 Pawel Chołody 73 CSWLąd Poznań 93:14
26 68 Przemysław Gładysiak 77 HKS „Łoś 47” Kom . 93:44
27 61 Izabela Sobczak 83 5 pułk artylerii . 96:26
28 82 Mariusz Nosalski 75 102:46
29 85 Patryk Szymański 79 NAPIER…ACZE . 105:14
30 58 Magdalena Gorczyca 71 KS HADES Poznań 105:23
31 54 Robert Mierzejewski 73 CSWLąd Poznań 106:44
32 72 Leszek Soboń 68 CSWLąd Poznań 112:35
33 71 Krzysztof Nowak 73 MJDOP Babki 113:37
34 42 Piotr Pajszczyk 93 114:24
35 87 Michał Antkowiak 73 1970 . 119:09
36 96 Rafał Gierczyński 119:15
37 84 Antoni Szcześniak 94 120:24
38 86 Władysław Faltyński 49 124:29
39 62 Monika Szcześniak 92 156:19
51 Mariusz Plesiński 73 10BKPanc/HKS Azy . nkl
63 Agnieszka Bultrowicz 77 KS HADES Poznań nkl
95 Mariusz Jaros nkl
73 Maiej Piasecki nkl
81 Monika Łakoma 83 5 pułk artylerii . nkl

Średnia (24/28) Status: 21:50
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 23 Szymon Schulmann 90 Biegaj z mapą Poznań 48:45
2 33 Paweł Wolniewicz 73 55:11
3 36 Iwona Pietrzak 90 Biegaj z mapą Poznań 57:55
4 31 Monika Pacha 79 62:31
5 80 Przemysław Szarlik 70 65:10
6 43 Radosław Balmowski 76 2 Pułk Inżyniery . 65:30
7 28 Łukasz Nowicki 81 5 pułk artylerii . 66:08
8 27 Jakub Król 86 Bluebirds . 67:12
9 35 Joanna Owczarz 83 73:44
10 34 Adam Staniewski 75 bambooco . 79:36
11 24 Piotr Szczodrzyński 74 Avantea.pl . 81:11
12 38 Łukasz Marciniak 82 82:47
13 19 Józef Pacha 73 86:33
14 41 Adrianna Filipiak 73 Scania . 92:10
15 39 Agnieszka Filipiak 75 Scania . 96:17
16 30 Adam Kostecki 85 J&A . 122:59
17 25 Aleksandra Kostecka 89 J&A . 123:12
18 18 Justyna Ozga 87 J&A . 123:14
19 26 Marta Szynkarek 06 135:54
20 100 Paweł Szynkarek 135:58
21 40 Miłosz Gierczyński 11 165:47
22 32 Lidia Wyrzykiewicz 84 L&P . 196:31
23 21 Piotr Wyrzykiewicz 80 L&P . 196:32
93 Marcin Kępinski nkl

Łatwa (7/9) Status: 21:50
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 13 Jerzy Waldek 09 75:45
2 12 Mikołaj Kępiński 07 WKS Grunwald Poznań 77:40
3 10 Natalia Wolniewiz 04 79:54
4 98 Marek Filipiak 82:00
5 15 Gabryjela Gładysiak 06 SP Komorniki . 110:36
6 16 Urszula Gładysiak 09 SP Komorniki . 110:44
7 14 Marta , Piotr Gładysiak 79 HKS „Łoś 47” Kom . 112:57

Dziecięca (8/9) Status: 21:50
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 8 Jędrzej Staniewski 08 SP Skrzydla . 18:27
2 3 Tomek Staniewski 04 bambooco . 22:30
3 2 Urszula Staniewska 03 bambooco . 23:35
4 7 Agata Wolniewicz 08 28:56
5 17 A , M Grabianowscy 07 SP 51 Poznań 29:23
6 1 Jurek Leśków 10 PLL LOT 007 . 34:53
7 101 J , H Konczarscy MKMB . 42:55
8 99 Bartosz Kosecki 51:57