GP04/2016 – WYNIKI


Końcowe wyniki zawodów                                         2016-03-13 22:05:41
                               Grand Prix Poznania ETAP 4
===KS HADES=================================Orienteering Organiser 2006=====
 
 
Końcowe wyniki zawodów: ŁATWA           3.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ferchmin Stanislaw       ZSZ Piarów Poznan    ZSZ           25.36  +      0.00
  2.Cuprys Amadeusz          HKS Azymut Mochy     AZY           27.30  +      1.54
  3.Cuprys Anita                                  BKL           29.55  +      4.19
  4.Bultrowicz Tymoteusz     KS HADES             KSH           30.41  +      5.05
  5.Filipiak Ada                                  BKL           32.26  +      6.50
  6.Domanska Oliwia          JW 5700 Miedzyrzecz  JW5           32.45  +      7.09
  7.Nowak Maria              KS HADES             KSH           34.56  +      9.20
  8.Zietek Aleksandra        UKS Arkady Raszków   ARK           36.31  +     10.55
  9.Mikolajczak Kuba         KS HADES             KSH           37.05  +     11.29
 10.Filipiak Agnieszka                            BKL           37.42  +     12.06
 11.Harasymko Dominika       UKS Arkady Raszków   ARK           38.37  +     13.01
 12.Gruszczynska Zuzanna     UKS Arkady Raszków   ARK           39.32  +     13.56
 13.Plachecka Oliwia                              BKL           40.31  +     14.55
 14.Oczkowski Kacper         UKS Arkady Raszków   ARK           41.53  +     16.17
 15.Czajka Julia             UKS Arkady Raszków   ARK           42.40  +     17.04
 16.Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   ARK           43.33  +     17.57
 17.Staniewski Jedrzej       SP Skrzydla          SPS           43.34  +     17.58
 18.Jurek Oliwia             UKS Arkady Raszków   ARK           45.58  +     20.22
 19.Cegla Ada                                                   46.43  +     21.07
 20.Dobros Aleksandra        UKS Arkady Raszków   ARK           48.30  +     22.54
 21.Nowak Zosia              KS HADES             KSH           49.19  +     23.43
 22.Otwiaska Tymoteusz       UKS Arkady Raszków   ARK           51.03  +     25.27
 23.Mlynarczyk Patrycja      UKS Arkady Raszków   ARK           51.29  +     25.53
 24.Cieluch Patrycja         UKS Arkady Raszków   ARK           51.38  +     26.02
 25.Wolniewicz Natalia                            BKL           53.08  +     27.32
 26.Hadrych Wiktoria         UKS Arkady Raszków   ARK           60.06  +     34.30
 27.Kasalka Eryka            UKS Arkady Raszków   ARK           64.06  +     38.30
 28.Bultrowicz Franciszek    KS HADES             KSH           65.12  +     39.36
 29.Wolniewicz Pawel, Agata                       BKL           68.29  +     42.53
 30.Harbut Pawel             UKS Arkady Raszków   ARK           79.35  +     53.59
    Pera Oliwia              UKS Arkady Raszków   ARK       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: SREDNIA           6.0km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pancerz Piotr            KS Kórnik            KSK           48.31  +      0.00
  2.Ferchmin Aleksander                           BKL           52.35  +      4.04
  3.Kosicki Tomasz           OK!Sport             OKS           54.43  +      6.12
  4.Borwinski Hubert                              BKL           58.34  +     10.03
  5.Wasikiewicz Wojciech                          BKL           59.38  +     11.07
  6.Staniewski Adam          Bambooco             BAM           60.45  +     12.14
  7.Filipiak Mateusz                              BKL           61.53  +     13.22
  8.Golinowska Elzbieta      Tukan Iwiny          TUK           66.50  +     18.19
  9.Pacha Józef                                   BKL           67.14  +     18.43
 10.Kalata Agnieszka                              BKL           67.53  +     19.22
 11.Korus Pawel                                   BKL           69.18  +     20.47
 12.Filipiak Marek                                BKL           69.26  +     20.55
 13.Sobon Leszek             CWSLad Poznan        CSW           70.56  +     22.25
 14.Bogulak Adam             MKS Paulinium Jeleni MKS           71.56  +     23.25
 15.Pluta Aleksandra         UKS Arkady Raszków   ARK           76.03  +     27.32
 16.Klasa Pawel              ZSZ Piarów Poznan    ZSZ           76.15  +     27.44
 17.Pawlowska Ewa                                 BKL           76.29  +     27.58
 18.Spychala Krzysztof                            BKL           77.10  +     28.39
 19.Andrzejewski Krzysztof                        BKL           79.20  +     30.49
 20.Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   ARK           80.08  +     31.37
 21.Wojno Izabela            Laziki Poznanskie    LAZ           80.33  +     32.02
 22.Przygoda Klaudia         UKS Arkady Raszków   ARK           82.02  +     33.31
 23.Sójka Wiktoria           UKS Arkady Raszków   ARK           82.37  +     34.06
 24.Borowicz Michal          UKS Arkady Raszków   ARK           86.09  +     37.38
 25.Witanowska Anna                               BKL           86.45  +     38.14
 26.Trafas Joanna                                               88.13  +     39.42
 27.Dembinski Adam                                BKL           88.48  +     40.17
 28.Stankiewicz Cezary                            BKL           93.02  +     44.31
 29.Bednarczyk Zbigniew      STR Poznan           STR          104.59  +     56.28
 30.Szymczak Jarek           MGK                  MGK          169.21  +    120.50
 31.Gacki Igor                                    BKL          171.03  +    122.32
 32.Szynkarek Marta                               BKL          171.17  +    122.46
 33.Gacka Maja                                    BKL          171.35  +    123.04
 34.Baran Magdalena                               BKL          172.16  +    123.45
 35.Gacka Krysia                                  BKL          172.21  +    123.50
    Pacha Monika                                  BKL       NKl               
    Mis Zbigniew                                            NKl               
    Trafkowska Malgorzata                         BKL       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: ZAAWANSOWANA           8.0km    0m 24k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Plesinski Mariusz        10 BKPanc            10B           46.44  +      0.00
  2.Muszynski Krzysztof      On-Sight             ONS           50.15  +      3.31
  3.Golinowski Pawel         10 BKPanc            10B           53.24  +      6.40
  4.Lakomiec Krzysztof       On-Sight             ONS           54.08  +      7.24
  5.Gaczynski Marcin         JW 5700 Miedzyrzecz  JW5           55.44  +      9.00
  6.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznan  WKS           56.31  +      9.47
  7.Jankowiak Pawel          NKB Chyzy Nowy Tomys NKB           56.55  +     10.11
  8.Cuprys Gracjan           HKS Azymut Mochy     AZY           58.39  +     11.55
  9.Gorczyca Maria           WKS Grunwald Poznan  WKS           58.43  +     11.59
 10.Matyba Anna                                   BKL           59.37  +     12.53
 11.Garstka Jakub            UKS Arkady Raszków   ARK           60.28  +     13.44
 12.Ritter Stanislaw         On-Sight             ONS           62.38  +     15.54
 13.Staniewska Agnieszka                          BKL           62.40  +     15.56
 14.Gorczyca Jacek           KS HADES             KSH           63.07  +     16.23
 15.Domanski Adam            JW 5700 Miedzyrzecz  JW5           63.37  +     16.53
 16.Pawlowski Przemek                             BKL           64.33  +     17.49
 17.Bultrowicz Agnieszka     KS HADES             KSH           65.39  +     18.55
 18.Ritter Jan               On-Sight             ONS           66.20  +     19.36
 19.Klasa Tomasz             POS Parafiada        POS           66.22  +     19.38
 20.Jusik Pawel              Biegaj z mapa        BZM           68.16  +     21.32
 21.Muszynski Marek          On-Sight             ONS           68.31  +     21.47
 22.Nosalski Mariusz                              BKL           69.09  +     22.25
 23.Konczalski Jarek         MKMB                 MKM           70.09  +     23.25
 24.Bednarek Artur           Oriento Expresso Tea ORI           70.27  +     23.43
 25.Bednarczyk Pawel                              BKL           71.18  +     24.34
 26.Gruhn Krzysztof          Oriento Expresso Tea ORI           71.50  +     25.06
 27.Burchardt Slawomir       CWSLad Poznan        CSW           73.17  +     26.33
 28.Zielinski Michal         Laziki Poznanskie    LAZ           74.41  +     27.57
 29.Siwinski Maciej          Bordowa Brac         BOR           74.55  +     28.11
 30.Gorczyca Magda           KS HADES             KSH           75.17  +     28.33
 31.Horanin Pawel            Horcio Team          HOR           76.51  +     30.07
 32.Kurkowiak Grzegorz                            BKL           78.29  +     31.45
 33.Bieganski Przemyslaw     ZTR                  ZTR           81.04  +     34.20
 34.Bielewicz Jakub          Bordowa Brac         BOR           83.21  +     36.37
 35.Halamus Robert           31 Baza LotnictwaTak 31B           84.06  +     37.22
 36.Cieslak Grzegorz         MJDOP Babki          MJD           87.02  +     40.18
 37.Antkowiak Michal         Pozn. Tow. Przeciwdz PTP           87.54  +     41.10
 38.Piasecki Maciej          samowolka            SAM           91.48  +     45.04
 39.Zbroja-Nowak Justyna     KS HADES             KSH           92.47  +     46.03
 40.Drewniak Remigiusz       Spange Bob           SPA           94.57  +     48.13
 41.Jaworski Wojciech        31 Baza LotnictwaTak 31B          105.26  +     58.42
 42.Owczarz Joanna           Wlóczymordy          WLO          112.13  +     65.29
 43.Horbaczewski Miroslaw    KS HADES             KSH          152.18  +    105.34
 44.Degórski Pawel           LZS Robur Dabrowa    LZS          160.24  +    113.40
    Jakubik Piotr            31 Baza LotnictwaTak 31B       NKl