GP #02/2018 – WYNIKI

 

Grand Prix Hadesu N 2018-02-04 17:13
Wyniki oficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017
Zaawansowana (38/38) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 126 Paweł Jankowiak   Chyże BnO Paproć 54:09
2 98 Sebastian Wojciech   Wilga Orient Rokietnica 57:47
3 18 Paweł Golinowski   10BKPanc Świętoszów 57:59
4 62 Franciszek Galla   HKS Azymut Mochy . 59:18
5 82 Artur Fliszkiewicz   MJDOP Babki 61:46
6 29 Paweł Bednarczyk   Centrala Piwna Poznań 64:39
7 21 Krzysztof Mol   5 pułk artylerii . 64:43
8 123 Artur Bednarek   Oriento Expresso Pobiedziska 65:26
9 125 Krzysztof Gruhn   Oriento Expresso Zakrzewo 65:39
10 109 Paweł Niedzielski   31. brt Babki 65:56
11 65 Mikołaj Paterek   HKS Azymut Mochy . 66:13
12 116 Piotr Pancerz   . Poznań 66:28
13 111 Jacek Galla   adventuresport.p Mochy 69:16
14 63 Katarzyna Galla   HKS Azymut Mochy . 71:15
15 78 Agnieszka Bultrowicz   KS Hades Poznań 72:06
16 64 Marta Murawska   HKS Azymut Mochy . 72:43
17 66 Marcin Banasiak   IndyWRO Wrocław 73:12
18 13 Paweł Wolniewicz   Trzemeszno . 74:45
19 77 Konrad Rochowski   KS Hades Poznań 74:52
20 36 Jakub Smolarek   Gejzer Plewiska 75:31
21 86 Tomasz Kosicki   Ok! Sport Jankowo 75:56
22 93 Marek Filipiak   Scania Poznań 76:15
23 81 Paweł Mikulak   Los Pollos Herma Poznań 76:47
24 20 Katarzyna Durzyńska   5 pułk artylerii . 78:18
25 33 Paweł Chołody   CSWLąd Poznań 82:44
26 79 Justyna Zbroja-Nowak   KS Hades Poznań 83:47
27 92 Mateusz Filipiak   Scania Poznań 85:25
28 120 Katarzyna Jędrowska   . Kiekrz 89:51
29 118 Patryk Szymański   STR Poznań 92:43
30 107 Adam Staniewski   bambooco Poznań 94:47
31 35 Damian Żubrowski   CSWLąd Poznań 95:46
32 27 Dariusz Skrobała   Bolechowo . 103:34
33 94 Zbigniew Hornik   Sko Kompas Koziegłowy 104:58
34 8 Wojciech Wiatr   Trzemeszno . 114:45
35 87 Joanna Trafas   OL Kicin 126:02
  112 Piotr Zamiara   KS Hades Poznań nkl
  114 Wojciech Jaworski   31 BLT Poznań nkl
  80 Sławomir Burchardt   KS Hades Poznań nkl

 

Średnia (45/45) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 59 Honorata Paterek   HKS Azymut Mochy . 50:09
2 133 Janusz Gliszczyński   . Skoki 52:59
3 100 Jakub Barszcz   . Swarzędz 53:08
4 101 Kuba Strugarek   Park Dzieje Murowana Goślina 57:00
5 60 Amadeusz Cupryś   HKS Azymut Mochy . 57:09
6 58 Barbara Nowak   HKS Azymut Mochy . 58:08
7 26 Szymon Schulmann   Biegaj z Mapą Poznań 59:09
8 127 Łukasz Nowick   5 pułk artylerii . 62:15
9 7 Przemysław Szarlik   Trzemeszno . 62:39
10 16 Adam Marcinkowski   10BKPanc Świętoszów 62:40
11 117 Stanisław Grześkowiak   Za horyzont Poznań 68:35
12 14 Grzegorz Stężycki   10BKPanc Świętoszów 69:04
13 5 Tomasz Szydło   Trzemeszno . 73:38
14 103 Krzysztof Szymański   Park Dzieje Murowana Goślina 73:47
15 28 Jakub Bielewicz   Bordowa Brać Poznań 77:28
16 30 Wojciech Zajdel   CSWLąd Poznań 80:14
17 17 Mariusz Sitnicki   10BKPanc Świętoszów 82:13
18 122 Władysław Faltyński   WKS Grunwald Poznań 82:27
19 108 Michał Filipiak   WKTJ Poznań 85:48
20 57 Piotr Murawski   HKS Azymut Mochy . 87:13
21 19 Elżbieta Golinowska   5 pułk artylerii . 87:30
22 31 Adam Bogusz   CSWLąd Poznań 89:11
23 1 Józef Pacha   31 BLT Swarzędz 89:27
24 115 Zbigniew Bednarczyk   STR Poznań 90:11
25 70 Paweł Cichoń   Kooper Architekt Poznań 90:12
26 34 Marcelina Kusza   CSWLąd Poznań 91:06
27 91 Agnieszka Filipiak   Scania Poznań 91:36
28 69 Adam Kostecki   J&A Poznań 92:25
29 68 Justyna Ozga   J&A Poznań 92:54
30 102 Monika Strugarek   Park Dzieje Murowana Goślina 93:27
31 121 Krzysztof Andrzejewsk   . Swarzędz 95:30
32 15 Aneta Bańska Bodziona   10BKPanc Świętoszów 99:38
33 110 Justyna Ścisłowska   Górczyn Poznań 100:33
34 61 Ewa Murawska   HKS Azymut Mochy . 102:06
35 56 Barbara Galla   HKS Azymut Mochy . 104:49
36 4 Katarzyna Michalewska   Trzemeszno . 111:26
37 71 Adam Dembiński   KS Hades Poznań 113:54
38 128 Patrycja Monkiewicz   . Skórzewo 130:19
39 129 Paweł Pieczyński   . Skórzewo 131:22
40 6 Miłosz Gierczyński   Trzemeszno . 135:45
41   Paweł Purol     144:40
42 3 Paweł Czaplicki   Trzemeszno . 144:44
  75 Marek Nogaj   KS Hades Poznań nkl
  99 Nowicka Basia   Roddzinny Poznań nkl
  88 Patryk Piechuła   Pustynna Burza Poznań nkl

 

Łatwa (5/5) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 105 Piotr Kubalewski   Trzemeszno . 46:12
2 54 Rafał Murawski   HKS Azymut Mochy . 50:49
3 106 Kornel i Daniel Zielińscy   Luboń . 54:20
4 2 Justyna/Mateusz Kmieciak   Trzemeszno . 63:01
52 Antonina Franc   HKS Azymut Mochy nkl

 

Rodzinna (7/7) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 131 Juliusz Nogaj   KS Hades Poznań 40:19
2 53 Julian Franc   HKS Azymut Mochy . 44:42
3 55 Hanna Paterek   HKS Azymut Mochy . 44:55
4 132 Zuzanna Krystian Trafas   . Poznań 47:19
5 10 Gabriela, Agata Bogusz   Trzemeszno . 67:35
6 130 Stasiu Plewa   Buka Poznań 76:27
7 76 Natalia Nogaj   KS Hades Poznań 91:27

 

KM12 (13/13) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 49 Estera Karkut   HKS Azymut Mochy . 28:22
2 83 Anna Banasiak   MKS MOS Wrocław Wrocław 30:15
3 97 Jędrzej Staniewski   SP Skrzydła Poznań 33:32
4 39 Paweł Michalczak   HKS Azymut Mochy . 40:56
5 37 Maria Hajduk   HKS Azymut Mochy . 43:20
6 41 Emilia Murek   HKS Azymut Mochy . 44:13
7 42 Karolina Młynkowiak   HKS Azymut Mochy . 46:55
8 43 Łukasz Włodarczyk   HKS Azymut Mochy . 47:41
9 89 Marta Szynkarek   Samowolka Poznań . 49:09
10 73 Tomasz Zieliński   KS Hades Poznań 52:19
11 38 Weronika Klecha   HKS Azymut Mochy . 53:13
12 96 Antoni Staniewski   SP 56 Poznań Krzesiny 65:04
13 11 Agata Wolniewicz   Trzemeszno . 122:25

 

KM14 (7/7) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 44 Oliwier Brożyński   HKS Azymut Mochy . 35:06
2 50 Alicja Michalewicz   HKS Azymut Mochy . 41:33
3 51 Marika Skrzypczak   HKS Azymut Mochy . 51:33
4 12 Natalia Wolniewicz   Trzemeszno . 59:54
5 45 Anna Dreier   HKS Azymut Mochy . 60:13
6 48 Nina Kapska   HKS Azymut Mochy . 63:17
7 40 Krzysztof Mielcarek   HKS Azymut Mochy . 66:10

 

KM16 (2/2) Status: 17:12
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 84 Joanna Banasiak   MKS MOS Wrocław Wrocław 49:20
2 90 Adrianna Filipiak   Scania Poznań 55:32