GP01/2016 – WYNIKI


Wyniki Końcowe                     
                              Grand Prix Hadesu Etap 1
===KS HADES===============================================
 
Międzyczasy - TUTAJ
 
Wyniki zawodów: ŁATWA         3.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Bielewicz Jakub          Bordowa Brać         BOR             44.51  +      0.00
  2>Piechuła Patryk                               BKL             53.01  +      8.10
  3>Nowak Maria              KS HADES             KSH             54.09  +      9.18
  4>Filipiak Agnieszka i Ada                      BKL             63.23  +     18.32
  5>Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   ARK             70.47  +     25.56
  6>Nowak Zosia              KS HADES             KSH             72.03  +     27.12
  7>Kasałka Kacper           UKS Arkady Raszków   ARK             76.41  +     31.50
  8>Wolniewicz Natalia                            BKL             85.11  +     40.20
  9>Wolniewicz Paweł i Aga                        BKL            108.25  +     63.34
 
Wyniki zawodów: ŚREDNIA         5.9km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Seidel Julia             HKS Azymut Mochy     AZY             57.42  +      0.00
  2>Pancerz Piotr            KS Kórnik            KSK             60.36  +      2.54
  3>Kosicki Tomasz           KS Jankowo           KSJ             63.12  +      5.30
  4>Szarnik Przemysław                            BKL             64.27  +      6.45
  5>Seidel Jagoda            HKS Azymut Mochy     AZY             71.27  +     13.45
  6>Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  WKS             72.26  +     14.44
  7>Filipiak Marek                                BKL             73.33  +     15.51
  8>Wąsikiewicz Wojciech                          BKL             75.48  +     18.06
  9>Soboń Leszek             CSWLąd Poznań        CSW             78.38  +     20.56
 10>Spychała Krzysztof                            BKL             79.22  +     21.40
 11>Gorczyca Magda           KS HADES             KSH             81.48  +     24.06
 12>Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   ARK             85.44  +     28.02
 13>Seidel Nikodem           HKS Azymut Mochy     AZY             87.31  +     29.49
 14>Andrzejewski Krzysztof                        BKL             89.26  +     31.44
 15>Żurkiewicz Krzysztof     UKS Arkady Raszków   ARK             89.34  +     31.52
 16>Przygoda Klaudia         UKS Arkady Raszków   ARK             90.52  +     33.10
 17>Gabryszak Piotr                               BKL             92.56  +     35.14
 18>Michalak Hubert          UKS Arkady Raszków   ARK             93.43  +     36.01
 19>Skoczylas Wojciech       Rosomaki RR Poznań   ROS             95.40  +     37.58
 20>Dopierała Agata                               BKL             98.55  +     41.13
 21>Mazur Magdalena          On-Sight             ONS            104.35  +     46.53
 22>Mielczyński Antoni       Rosomaki RR Poznań   ROS            120.07  +     62.25
 23>Witanowska Anna                               BKL            128.29  +     70.47
   >Bednarczyk Zbigniew      STR Poznań           STR         NKl               
 
Wyniki zawodów: ZAAWANSOWANA         8.9km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Biederman Marcin         WKS Wawel Kraków     WWK             55.56  +      0.00
  2>Galla Marek              rajdkonwalii.pl      RAJ             65.06  +      9.10
  3>Galla Franciszek         HKS Azymut Mochy     AZY             65.40  +      9.44
  4>Dopierała Piotr          martombike.pl TEAM   MAR             69.12  +     13.16
  5>Łakomiec Krzysztof       On-Sight             ONS             71.24  +     15.28
  6>Hoffmann Mateusz         rajdkonwalii.pl      RAJ             71.46  +     15.50
  7>Gorczyca Jacek           KS HADES             KSH             72.34  +     16.38
  8>Galla Jacek              rajdkonwalii.pl      RAJ             72.52  +     16.56
  9>Wichniewicz Czarek                            BKL             73.59  +     18.03
 10>Gorczyca Maria           KS HADES             KSH             74.58  +     19.02
 11>Muszyński Krzysztof      On-Sight             ONS             75.18  +     19.22
 12>Zamiara Piotr            CSWLąd Poznań        CSW             76.21  +     20.25
 13>Gorzelańczyk Marcin      KS HADES             KSH             76.46  +     20.50
 14>Ritter Stanisław         On-Sight             ONS             77.41  +     21.45
 15>Cieślawski Kacper        KKS Lech Poznań      KKS             77.50  +     21.54
 16>Gruhn Krzysztof          Orirnto Expresso Tea ORI             78.08  +     22.12
 17>Rochowski Konrad         KS HADES             KSH             78.52  +     22.56
 18>Muszyński Marek          On-Sight             ONS             79.29  +     23.33
 19>Galla Kasia              HKS Azymut Mochy     AZY             82.16  +     26.20
 20>Wojciech Sebastian       Wilga Orient         WIL             82.24  +     26.28
 21>Bednarczyk Paweł                              BKL             82.51  +     26.55
 22>Bednarek Artur           Orirnto Expresso Tea ORI             84.13  +     28.17
 23>Ritter Jan               On-Sight             ONS             85.09  +     29.13
 24>Halamus Robert           31. Baza Lotnictwa T 31B             85.36  +     29.40
 25>Konczalski Jarek         MKMB                 MKM             85.41  +     29.45
 26>Milanowska Kaja          kobietybiegaja.pl    KOB             86.38  +     30.42
 27>Jakubik Piotr            31. Baza Lotnictwa T 31B             87.20  +     31.24
 28>Wiatr Wojciech                                BKL             88.17  +     32.21
 29>Zieliński Michał         Poznańskie Łaziki    POZ             88.42  +     32.46
 30>Jaworski Wojciech        31. Baza Lotnictwa T 31B             92.14  +     36.18
 31>Musielak Sebastian                            BKL             94.16  +     38.20
 32>Błotnicka Agata          On-Sight             ONS             94.51  +     38.55
 33>Biegański Przemysław     ŻTR                  ŻTR             96.04  +     40.08
 34>Siwiński Maciej          Bordowa Brać         BOR             98.00  +     42.04
 35>Kusza Marcelina          CSWLąd Poznań        CSW            100.46  +     44.50
 36>Pietrzak Michał          SGB GENA Team        SGB            102.40  +     46.44
 37>Burchardt Sławomir       CSWLąd Poznań        CSW            106.05  +     50.09
 38>Antkowiak Michał         P.T.P.N.             PTP            106.52  +     50.56
 39>Romanów Damian           blogobieganiu.com    BLO            111.20  +     55.24
 40>Wojciechowski Michał                          BKL            112.02  +     56.06
 41>Burchardt Patryk                              BKL            121.10  +     65.14
 42>Żurek Piotr              Democo Running Team  DEM            122.18  +     66.22
 43>Nosalski Mariusz                              BKL            134.07  +     78.11
 44>Piasecki Maciej          samowolka            SAM            139.05  +     83.09
 45>Dębinski Adam            47                   47             148.45  +     92.49
   >Górczyńska Bogusia       NAPIER....ACZE       NAP         NKl               
   >Horanin Paweł                                 BKL         NKl               
   >Mielczyński Tomek        Rosomaki RR Poznań   ROS         NKl               
   >Szczepński Sławomir      MJDOP                MJD         NKl