GP #04 2018 – WYNIKI

 

Grand Prix Hadesu E4 N 2018-04-29 16:25
Wyniki nieoficjalne stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 

Zaawansowana (40/40) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 87 Dariusz Konarczak 84 KS Hades Poznań 49:58
2 40 Paweł Jankowiak 89 Chyże BnO Nowy Tomyśl 57:30
3 2 Wojciech Jusik 78 Kontrabanda Grun Poznań 65:21
4 76 Paweł Wolniewicz 73 _ Dąbrówka 68:13
5 93 Piotr ZAMIARA 79 KS Hades Poznań 68:48
6 66 Marcin WASILEWSKI 87 5 pułk artylerii Sulechów 69:11
7 56 Sebastian Wojciech 83 Wilga Orient Rokietnica 70:22
8 14 Artur Fliszkiewicz 81 MJDOP Swarzędz 70:33
9 65 Krzysztof MOL 75 5 pułk artylerii Sulechów 72:39
10 85 Mateusz Filipiak 98 KS Hades Poznań 73:53
11 59 Damian Żubrowski 89 KS Hades Poznań 74:06
12 30 Agnieszka Bultrowicz 77 KS Hades Poznań 77:45
13 54 Piotr Jakubik 71 31 BLT.. Swarzędz 77:54
14 37 Wojciech Jaworski 70 31 BLT.. Swarzędz 77:55
15 21 Robert Halamus 70 31 BLT.. Swarzędz 78:51
16 63 Tomasz Klasa 66 KS Hades… Luboń 79:13
17 67 Katarzyna DURZYŃSKA 92 5 pułk artylerii Sulechów 79:32
18 12 Jaś Fasola 74 Wolny Elektron Okolica 79:44
19 22 Krzysztof Gruhn 83 Oriento Expresso Zakrzewo 80:09
20 29 Sławomir BURCHARDT 66 KS Hades Poznań 80:36
21 38 Jarosław Konczalski 78 MKMB Września 81:43
22 7 Wojciech Wiatr 70 . Poznań 83:52
23 42 Artur Bednarek 83 Oriento Expresso Pobiedziska 84:08
24 57 Stanisław Kaczmarek 62 Szach Sękowo Sękowo 86:40
25 28 Dariusz Skrobała 79 Bolechowo Bolechowo 89:00
26 46 Katarzyna Jędrowska 90 KS Hades.. Kiekrz 92:51
27 18 Paweł Mikulak 82 Los Pollos Herma Poznań 92:57
28 35 Tomasz Kosicki 71 Ok!Sport Jankowo 94:32
29 11 Magdalena Gorczyca 71 KS Hades. Kobylnica 96:37
30 61 Michał Filipiak 76 WKTJ Poznań 98:27
31 33 Patryk Szymański 79 NAPIER…ACZE Mosina 99:28
32 72 Przemysław Gładysiak 77 Gładko biegamy Komorniki 104:34
33 83 Marek Filipiak 73 KS Hades Poznań 107:15
34 92 Grzegorz Cieślak 73 MJDOP. Kamionki 107:31
35 53 Justyna Zbroja-Nowak 80 KS Hades Poznań 112:47
36 27 Marcin Grabowski 88 Koty Poznań Poznań 131:44
37 89 Jarosław Wojciechowski 66 Autsaider Poznań 133:21
38 26 Paulina Handke 91 Koty Poznań Poznań 134:38
39 44 Joanna Trafas 72 ……. Kicin 143:04
  19 Zbigniew Hornik 56 Sko Kompas Koziegłowy nkl

 

Średnia (17/17) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 97 Rakub Barszcz 82 …… Swarzędz 67:23
2 15 Kuba Strugarek 90 Park Dzieje Murowana Goślina 75:13
3 23 Przemysław Szarlik 70 …. Dopiewiec 75:23
4 58 Marcin JAMROZIK 85 5 pułk artylerii Sulechów 75:30
5 24 Krzysztof Spychała 75 . Poznań 82:37
6 48 Monika Pacha 79 31 BLT.. Swarzędz 83:36
7 16 Adam Bogusz 85 CSWLąd Poznań Poznań 89:40
8 60 Wojciech Zajdel 96 CSWLąd Poznań. Czerwonak 93:45
9 98 Krzysztof Szymański 90 Park Dzieje Murowana Goślina 93:54
10 62 Daniel Zieliński 85 .. Luboń 94:17
11 9 Adam Kostecki 85 J&A Poznań 95:39
12 49 Józef Pacha 73 31 BLT.. Swarzędz 101:00
13 95 Natalia Nogaj   KS Hades Poznań 103:23
14 84 Agnieszka Filipiak 75 KS Hades Poznań 117:56
15 55 Katarzyna Michalewska 81 . Poznań 127:21
16 10 Justyna Ozga 87 J&A Poznań 168:15
17 39 Milosz Gierczynski 11 ….. KAMIONKI 177:49

 

Łatwa (8/8) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 79 Piotr Kubalewski 84 … Trzemeszno 57:04
2 73 Edyta Kepinska 64 Bez klubu Murowana Goslina 59:32
3 80 Justyna Kmieciak 89 … Trzemeszno 63:05
4 43 Zuzanna Trafas 99 ……. Kicin 79:09
5 41 Zofia Trafas 00 ……. Kicin 79:10
6 99 Hela Bucik 17 Czogoria Poznań 86:59
7 101 Piotr i Marta Gładysiak   Koty Poznań Poznań 121:42
8 13 Jędrzej Juliusz Konczalski 08 MKMB Września 132:44

 

Roddzinna (18/18) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 96 Jan i Maciej Gramadccy 79 . Orientacja na Rakownię 36:19
2 31 Franciszek Bultrowicz 11 KS Hades Poznań 39:52
3 45 Iga Jenek 04 jenek s family’ 42:50
4 1 Karolina i Borys Jusik 78 Matka z synem Gruszczyn 50:35
5 47 Oliwia Pacha 04 …… Swarzędz 51:38
6 94 Juliusz Nogaj 09 KS Hades Poznań 52:40
7 82 Eryk z Ojcem Wiktorowicz 07 Górzanka Nawojow Krzeszowice 63:12
8 102 Lena i Dawid Bylewska 11 . Poznań 65:49
8 34 Julia Kosicka 10 Kb Maniac Poznań Jankowo 65:49
10 36 Anna Weyna 74 Biały Domek Bieg Kicin 66:30
11 69 Krystian i laura Ciemniecki 79 Umizuchy Luboń 77:49
12 68 Julia i Zuzia Bartkowiak 12 Umizuchy Luboń 79:35
13 3 Hania Huber-Smolarek 82 Gejzer Plewiska Plewiska 80:07
14 106 Maurycy Zacharyasz 08 . Poznań 87:29
15 50 Aleksander Wojtczak 17 Wojtczaki team Poznań 88:53
16 5 Monika z synem Strugarek 91 Park Dzieje Murowana Goślina 90:15
17 70 Urszula Gładysiak 09 Gładko biegamy Komorniki 96:07
  104 Salomea Staniewska 12 . Poznań nkl

 

MK12 (7/7) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 32 Tymoteusz Bultrowicz 06 KS Hades Poznań 33:06
2 17 Jędrzej Staniewski 08 SP Skrzydła Poznań 45:56
3 6 Marta Szynkarek 06 Samowolka Poznań Poznań 62:08
4 77 Tomasz Zieliński 00 KS Hades Poznań 71:01
5 74 Agata Wolniewicz 08 _ Dąbrówka 88:13
6 51 Zosia Nowak 08 KS Hades Poznań 115:48
7 71 Gabriela Gładysiak 06 Gładko biegamy Komorniki 123:20

 

MK14 (2/2) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 75 Natalia Wolniewicz 04 _ Dąbrówka 93:58
2 105 Antoni Staniewski 05 . Poznań 98:54

 

MK16 (2/2) Status: 16:24
L.p. NrStartowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
1 52 Maria Nowak 03 KS Hades Poznań 93:42
2 86 Adrianna Filipiak 03 KS Hades Poznań 111:23